BIM'e gelen Omen 100 mouse pad nasıldır?

24 Eylül'de BİM'e gelecek olan Omen 100 marka mouse pad nasıldır sizce kullanan var mı? 80 TL almayı düşünüyorum sizce nasıldır?
Orada deneyin, beğenmezseniz almazsınız. İnternet üzerinden sipariş verecekseniz de iade edebiliyor musunuz bilmiyorum ama beğenmediyseniz iade edersiniz. Omen serisinde Hp, SteelSeries ile anlaşmalı olduğu için kalitesiz model çıkmıyor yani sorun olmaz. SteelSeries mousepad konusunda lider, piyasayı domine eden firmadır.
24 Eylül'de BİM'e gelecek olan Omen 100 marka mouse pad nasıldır sizce kullanan var mı? 80 TL almayı düşünüyorum sizce nasıldır?
Bu arada mousepad istediği kadar iyi olsun, düzenli yıkamazsanız mousepad zamanla kalitesini, hissiyatını yitirir ve kayganlığını kaybeder. Ben her ay ıslak mendille silip, her 3 ayda 1 kez de şampuan ve sıcak suyla yıkıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Orada deneyin, beğenmezseniz almazsınız. İnternet üzerinden sipariş verecekseniz de iade edebiliyor musunuz bilmiyorum ama beğenmediyseniz iade edersiniz. Omen serisinde HP, SteelSeries ile anlaşmalı olduğu için kalitesiz model çıkmıyor yani sorun olmaz. SteelSeries mouse pad konusunda lider, piyasayı domine eden firmadır.

Bu arada mouse pad istediği kadar iyi olsun, düzenli yıkamazsanız mouse pad zamanla kalitesini, hissiyatını yitirir ve kayganlığını kaybeder. Ben her ay ıslak mendille silip, her 3 ayda 1 kez de şampuan ve sıcak suyla yıkıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hortlatıyorum ama mousepadi ıslak mendille sildikten sonra kuruluycas mı?

Geri
Yukarı