Bimeks Web'e Özel fiyatlar mağazada da geçerli mi?

hazar99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bimeks'in web sayfasındaki ürünlerde web'e özel diyor. Sizce web'e özel fiyatlar mağazada da geçerli midir?

P

pusat57

Ziyaretçi
Vatan PC'de geçerli olmuyor Bimeksi bilmem. Ama 5-10 TL filan oynuyor Vatan'da.

KS
hazar99

hazar99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Vatan PC'de geçerli olmuyor Bimeksi bilmem. Ama 5-10 TL filan oynuyor Vatan'da.
Vatan da hafta sonu web sayfasındaki ürünler mağazada da indirime giriyor. Neden diye sorarsanız. ben müşteri hizmetlerini aradım ve bana Haftasonu web sayfasında bulunan ürünlerin fiyatı haftasonu da geçerlidir dedi.

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Kardeş adı üstünde webe özel. Mağazalarda kesinlikle daha yüksek fiyat olacaktır.

P

pusat57

Ziyaretçi
Vatan da hafta sonu web sayfasındaki ürünler mağazada da indirime giriyor. Neden diye sorarsanız. ben müşteri hizmetlerini aradım ve bana Haftasonu web sayfasında bulunan ürünlerin fiyatı haftasonu da geçerlidir dedi.
Biliyorum ama dediğim gibi 5-10 TL fark olabiliyor.

KS
hazar99

hazar99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Biliyorum ama dediğim gibi 5-10 TL fark olabiliyor.
Peki web sayfasında vatandan alacağım ürünlerin toplamı 2.370tl gözüküyor. Mağazaya gidip satın alsam ortalama ne kadar fark eder?

P

pusat57

Ziyaretçi
Peki web sayfasında vatandan alacağım ürünlerin toplamı 2.370tl gözüküyor. Mağazaya gidip satın alsam ortalama ne kadar fark eder?
Her alacağın parçaya en az bir 5 TL fark koyup topla. Kaç adet parça alırsınız ben bilmediğim için siz hesaplayın.

KS
hazar99

hazar99

Hectopat
En iyi cevaplar
0
2 parça ama ortalama bana geliş fiyatı 2.400tl olur.(sizin dediğinize göre en kötü ihtimal)

Yukarı