Bina fiber altyapıyı onaylamazsa ne olur?

Hocam ben twitter üzerinden genel müdür yardımcısına yazmıştım ve İl proje müdürü kendi numarası ile beni aradı. Bu yüzden dolandırıcı değil. Bina içine kadar biz getireceğiz ve bina içinde kullanılacak kabloları da biz bırakacağız dediler. Dediğiniz gibi bu kadar daire onaylamazsa yaptığımız masrafı kurtaramayız dendi.
Dolandırıcı değilse güzel. O halde dairelerle görüşmeye başlayın bence. Belirtilen sayıya ulaşırsanız ne âlâ. Ulaşamazsanız -ki asıl sorunuz da bu- dilekçeye başvurabilirsiniz. Umarım siz de en kısa zamanda fibere kavuşup güle güle kullanırsınız.

Dolandırıcı değilse güzel. O halde dairelerle görüşmeye başlayın bence. Belirtilen sayıya ulaşırsanız ne âlâ. Ulaşamazsanız -ki asıl sorunuz da bu- dilekçeye başvurabilirsiniz. Umarım siz de en kısa zamanda fibere kavuşup güle güle kullanırsınız.
Şöyle bir çözüm sundular ; Belirtilen sayıya ulaşamazsanız 36 daireye de kablo çektirirsiniz ve ücretini onay veren daireler öder. İleride onay vermeyen daireler fibere geçmek isterse kablo parası ile kablo çekim ücretini tahsil edersiniz. Umarım bunlara gerek kalmadan yeterli sayıya ulaşabiliriz.

Geri
Yukarı