Binada Superonline fiber kutusu var fakat altyapı yok diyorlar

efe014

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, benim binamın tam kapısının önünde F/O Superonline yazan kare bir kutu var binamız müstakil bina. Fiber için sorgulattıgımda müşteri hizmetlerini arayıp, fiber altyapınız yok diyorlar. Bunun sebebi nedir ya da bir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• tqwtq.jpg
    tqwtq.jpg
    258,2 KB · Görüntüleme: 425
Son düzenleyen: Moderatör:
Normal ankastre kutusu var ama fiber için yok.
Başvurusunu nerden yapıyoruz? merkeze gitmek falan mı gerekiyor ? su kutuyla benim bina arası 5metre.

Normal ankastre kutusu var ama fiber için yok.
Başvurusunu nereden yapıyoruz? Merkeze gitmek falan mı gerekiyor? Su kutuyla benim bina arası 5metre.

O zaman yoktur fiber. Ben apartmanda oturuyorum bundan biizdede var fakat binanın içinde bodrumda ayriyeten toplama kutusu var binada kimler bağlıysa onların kabloları bağlı vs.

Benim anlam veremediğim bir olay şu.Bu kutu var tam adresimi veriyorum bulunduğunuz mahallede fiber altyapı gözükmüyor diyor müşteri hizmetleri. aktif falan mı değil acaba?

Müşteri hizmetleri yardımcı olamadıysa genel merkeze e-mail, dilekçe gibi yöntemlerle ulaşabilirsiniz. Bize anlattığınız gibi onlara da anlatırsanız yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Şu an burada kimsenin yapabileceği bir şey yok. Sokakta fiber altyapısı var gözüküyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı