Binadaki Bazı Dairelerde Altyapı Göstermemesi

yAkgün

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen haftalarda altyapımı kontrol ettiğimde hiçbir sıkıntım yoktu. Ama sonra 1 haftadır neredeyse her gün kontrol ediyorum altyapimi göstermiyor. Bir de diğer dairelere bakayım dedim 2-3 dairede altyapı gösteriyor. İnternet bağlatacağız ama bu yüzden bağlatamıyoruz. Bu arada TT altyapısı var. Neden böyle oluyor?

Screenshot_20190423-002739~2.png
Screenshot_20190423-002751~2.png

Bölge telekom müdürlüğüne git ve altyapı sorumlusu ile görüşmek istediğini söyle 5 dakikalık iş yoksa altyapı yok diye kayıt açarlar bir sene de bile sonuç vermez o

Başka fikri olan varsa yazabilir mi?
Fikir değil gerçeği söyleyeyim. Bu siteye güvenme. 85 Mbps dediği yerde 1000Mbps gördüğüm oldu, 0 dediği yerde 6-7 gördüğüm oldu, 4 dediği yerde 14-15 gördüğüm oldu, altyapı yok dediği yerde internet kullanıyorum. Altımdaki dairede 0 diyor bu arada.
Adam akıllı bir şekilde sağlayıcıyı ara konuş. Tahmini değer söylüyorlar ki bu siteye göre çok daha tutarlı.

Fikir değil gerçeği söyleyeyim. Bu siteye güvenme. 85 Mbps dediği yerde 1000Mbps gördüğüm oldu, 0 dediği yerde 6-7 gördüğüm oldu, 4 dediği yerde 14-15 gördüğüm oldu, altyapı yok dediği yerde internet kullanıyorum. Altımdaki dairede 0 diyor bu arada.
Adam akıllı bir şekilde sağlayıcıyı ara konuş. Tahmini değer söylüyorlar ki bu siteye göre çok daha tutarlı.
Bu arada sadece bu site değil bütün sitelerde aynisi oluyor. Sağlayıcı da aradık onlar da aynı şeyi söylüyorlar. Büyük ihtimal bizi sitemden çıkardılar. Telekom'a gidip konuşacağım.

Bu tür konularda doğrudan internet sağlayıcısını arayıp bilgi alın. Sitede veriler güncellenmemiş olabiliyor veya yanlış gösterebiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı