Binamıza fiber internet geliyor

Binanın yeni olması ve fiber optik kablo olması bir şey değiştirmez. Müteahit kendisi kablo almak yerine Türk Telekom'un ücretsiz verdiği fiber kabloları döşemiş ayrıca fiber optik altyapı olmayan yere.
@Küçükpazarlı bina ne zaman yapılıp iskan belgesi alındı?

E @Küçükpazarlı dedi ya binanın yapımında duvarın içinden geçen fiber kablolar var diye. Müteahhit kendisi yapmış o zaman.

Binanın yeni olması ve fiber optik kablo olması birşey değiştirmez. Müteahit kendisi kablo almak yerine Türk Telekom'un ücretsiz verdiği fiber kabloları döşemiş ayrıca fiber optik altyapı olmayan yere.
@Küçükpazarlı Bina ne zaman yapılıp iskan belgesi alındı?
Bina teslim 7 ay oluyor. Elektrikçi iç tesisatı döşerken fiber kablo istiyor musunuz dedi biz de apartman geneli evet dedik.
Arkadaşlar video yükleyeceğim de resim formatı olmadığı için kabul etmiyor nasıl ederiz?

Kahramanmaraş Elbistan
Aga bakıyorum bende biryerden tanıdık geliyor allah allah diyorum bende onikişubatta oturuyorum bizim iş imkansız sizin için inşallah en iyisi olur ,darısı bize diyelim ama zor
Hocam binamız bu sene yapıldı. Biz de taşındıktan sonra başvurumuzu yaptık. Duvarda fiber optik kablo olduğu için mecburen daireye kadar yani ftth olmak zorunda. Bugün de inşallah sıkıntısız bir şekilde binamıza döşeyecekler.

Reis kesinlikle video çek bunu izlemeye bayılıyorum hatta Kahramanmaraş olduğunu gösteren bir şekilde at bende Twitter'dan gene paylaşayım ttyle.

IMG_20200917_150855.jpg

Bina teslim 7 ay oluyor. Elektrikçi iç tesisatı döşerken fiber kablo istiyor musunuz dedi biz de apartman geneli evet dedik.
Arkadaşlar video yükleyeceğim de resim formatı olmadığı için kabul etmiyor nasıl ederiz?

Aga bana en ince ayrıntısına kadar anlat nasıl oldu nereye başvurdunuz acill anlat kanka 8 aydır bekliyorum fiberi.
download.jpg

Sayın Türk Telekom Açar mısınız kapıyı ? Belki Fiber İkram etmek istersiniz.

Aga bana en ince ayrıntısına kadar anlat nasıl oldu nereye başvurdunuz acill anlat kanka 8 aydır bekliyorum fiberi.
Eki Görüntüle 671236
Sayın Türk Telekom Açar mısınız kapıyı? Belki Fiber İkram etmek istersiniz.

Önceki evimizde TT internet abonesiydik. Müşteri hizmetlerinden taşınacağımız yere nakil istedik onlar da aboneliğimizi askıya alıp altyapının gelmesini bekleyin, biz gerekli yerlere talimatı verdik dedi. 3-4 ay sonra bugün altyapı çalışmalarına başladılar. Ben bu süre zarfında her hafta ilçe müdürlüğe gidip Telekom amirine ısrarla hızlı olmasını istedim. Her ay CEO, BTK ve müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. Bizim binaya 4 ayda gelmesinin asıl nedeni, bina inşaat iken altyapı projesinin çizilmiş olması. Bizim müteahhit ilçemizin sayılı zengin ağalarından. Onun için biraz da sürecin hızlı olmasında onun da katkısı var.

Önceki evimizde TT internet abonesiydik. Müşteri hizmetlerinden taşınacağımız yere nakil istedik onlar da aboneliğimizi askıya alıp altyapının gelmesini bekleyin, biz gerekli yerlere talimatı verdik dedi. 3-4 ay sonra bugün altyapı çalışmalarına başladılar. Ben bu süre zarfında her hafta ilçe müdürlüğe gidip Telekom amirine ısrarla hızlı olmasını istedim. Her ay ceo, BTK ve müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. Bizim binaya 4 ayda gelmesinin asıl nedeni, bina inşaat iken altyapı projesinin çizilmiş olması. Bizim müteahhit ilçemizin sayılı zengin ağalarından. Onun için biraz da sürecin hızlı olmasında onun da katkısı var.

Vallahi 8 ay önce cimer BTK hepsine başvurdum eski müşterileriyim AKN kalkınca fiyatları görünce TürkNet'e geçtim her gün ttye tweet atıyorum hep aynı cevabı alıyorum yan apartmanlarda fiber internet var bizde yok 2 tarafımda dolab var birine 180M diğerine 60 m uzaklıktayım sağ tarafımdaki bütün evler fiber alt yolda okulum var ve o Cad'da Full fiber komlu yılllar önce başvurmuş ama hiç birşey olmuyor gelen ekiplere diyorum gerek yok size siz dolaba çok yakınsınız zaten diyor fiber yatırım yok falan diyor buraya olmaz zaten diyor neden diyorum açıklamıyor bina zaten eski duvarın içinden geçmesi mümkün değil sade kapınınoradan geçirilebilir o da olur inşallah kanka bu arada senin fotoyla tweet attım ttye helal et inşallah bu sefer bir çözüme ulaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı