Binance 19,79 dolarlık satış için 19 dolar ödedi

UmuT_35

Decapat
Binance'te 19.79 dolarlık SLP coini sattım fakat hesabıma 19.00 USDT olarak yansıdı. 0.79'luk bakiye neden yok oldu? Komisyon diyorlar ama komisyon oranı o kadar yüksek değildi.

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Piyasa emir üzerinden satış yaptıysanız ve satış yaptığınız an fiyatta bir düşüş olduysa gördüğünüz fiyattan daha düşük bir fiyatta satmış olabilirsiniz elinizdeki coinleri. Alım-satım geçmişinize bakarak elinizdeki coinlerin hangi fiyattan ne kadarlık satıldığını görebilirsiniz diye düşünüyorum.

Binance'yi sevmiyorum. 20 adet mana aldım satışa çıkardım 0,996 manamı satmadı ve 50TL içerde kaldım. Bunu satmam için 9 tanemana almam lazım ve satarken yine aynı şey olacak. Çok saçma çok.

KS
KS
UmuT_35

UmuT_35

Decapat
Piyasa emir üzerinden satış yaptıysanız ve satış yaptığınız an fiyatta bir düşüş olduysa gördüğünüz fiyattan daha düşük bir fiyatta satmış olabilirsiniz elinizdeki coinleri. Alım-satım geçmişinize bakarak elinizdeki coinlerin hangi fiyattan ne kadarlık satıldığını görebilirsiniz diye düşünüyorum.
Hocam stop-limit olarak sattım ki zaten o dakikalarda ani düşüşte yoktu.
Binance USDT'de komisyon alıyor bazen. Busd kullanmayı deneyin.
satarken zaten otomatik usdt yansıyor hesaba. Onu değişmenin yolu var mı ?

KS
KS
UmuT_35

UmuT_35

Decapat
Elinde yaklaşık 0.76 USDT değerinde slp kalmış olabilir.
yok hocam 0.6256 adet SLP kalmış ki bu da çok düşük USDT değeri yapıyor.
Bu şekilde duruyor geçmişte

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,3 KB · Görüntüleme: 28
KS
KS
UmuT_35

UmuT_35

Decapat
Satacağın slplerin değerinin minumun 10 usdt olması gerekiyor. O yüzden satamıyorsun. Bende de 193 adet dent var ama değeri 0.77 usdt yaptığı için çeviremiyorum.
Hocam zaten 19.79 dolarlık satış yaptım ben. Bakiyeye yansıyan daha az sadece. O küçük rakamlar zaten yansıyor her satışta bakiyeye, ona alıştım. Onları BNB ye çeviriyorum

Yukarı