Çözüldü Binance 2 gündür kazdığım maden hesabıma yatmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlık biraz yanlış olabilir ama tam açıklayıcı başlığı bulamadım. 3 haftadır şehir dışındaydım ve maden yapmadım. Şehir dışından geldim ve 2 gündür maden programım açık fakat Binance sitesinde günlük kazançlarım kısmında asla göremiyorum ve bu yüzden bakiyem de artmıyor sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    196,4 KB · Görüntüleme: 154
Hafta sonu girdiği için hafta içine kaydırmış olabilirler veya bakım çalışması nedeniyle aksamış olabilir. Hafta içi yatar.
3 hafta öncesine kadar haftasonu dahil fotoğraftaki kısma geçiyordu hocam.
Hocam birazcık konudan sapmış olacağım ama acaba iyi kazandırıyor mu bu işler? Hangi kart ile madencilik yapıyorsunuz?
5600 XT ile 24 saatte bir 35 TL kazıyorum hocam 38 Mh/S ile.

Flexpool ya da 2miner havuzuna geçerseniz 40 MH/s ile günlük 4 dolar kazanırsınız. Binance havuzunda ise 3 - 3,5 dolar veriyor olması lazım.
Hocam ben ethermine.org da kazıyorum. Binance da değil. Ethermine de günlük kazancım 2.5 lara kadar düştü nerdeyse. O yüzden ergoda takılayım az dedim. 2miner ismini daha çok duydum. Kazım yaptığımız yer trex lolminer vs. farketmiyor ancak havuz mu farkediyor kazançta onu anlamadım

Hocam ben ethermine.org da kazıyorum. Binance da değil. Ethermine de günlük kazancım 2.5 lara kadar düştü nerdeyse. O yüzden ergoda takılayım az dedim. 2miner ismini daha çok duydum. Kazım yaptığımız yer trex lolminer vs. farketmiyor ancak havuz mu farkediyor kazançta onu anlamadım
Evet hocam havuz daha etkili. Miner programlarında dev fee ücretleri değişiyor ama bazılarında %0,65 iken bazılarında %1 oluyor. Yani çok fazla değişim yok. 2miner havuzunun ödeme sistemi değişti. Ethereum kazıyorsunuz ama ödemeyi NANO olarak alırsanız ücretsiz geliyor. BTC olarak alırsanız 0,1-1 dolar arası kesinti oluyor. Bu yüzden ben NANO olarak alıyorum.

Havuzlardaki kazanımlar tamamen şansa bağlı. Günlük olarak değişiklik gösterebilir.
2miners sitesinde şöyle bir ibare var:

Nvidia GPU'lar için T-Rex'ı öneriyoruz ya da GMiner'ı.
AMD GPU'lar için lolMiner'ı öneriyoruz ya da GMiner'ı.

Geri
Yukarı