Binance doğrulamayı kabul etmiyor

kqqk13

Hectopat
Belirli bir limitin üstünde para yatıracağım için adres doğrulaması yaptım. Yaklaşık iki saat oldu ve kabul hala bekleme aşamasında. Hesaba girdiğim kimlik ile adres doğrulaması için istediği fişin üzerinde farklı kişi var ama soyadları aynı, farklı kişiler olduğu için kabul etmemiş olabilir mi? Fatura sahibi adına yeniden hesap açmam mı gerekiyor?

Belirli bir limitin üstünde para yatıracağım için adres doğrulaması yaptım. Yaklaşık iki saat oldu ve kabul hala bekleme aşamasında. Hesaba girdiğim kimlik ile adres doğrulaması için istediği fişin üzerinde farklı kişi var ama soyadları aynı, farklı kişiler olduğu için kabul etmemiş olabilir mi? Fatura sahibi adına yeniden hesap açmam mı gerekiyor?
Ben elektrik faturası koymuştum babamın üzerine olan soy isim aynı kabul ederler dedim belki ama 2 saat sonra red geldi. Daha sonra e devletten yerleşim yeri sorgulayıp fotoğrafını çekip attım. 4-5 gün sonra doğrulandı. Bence sende öyle yap fotoğrafı temiz çektiğine emin ol ama barkod filan anlaşılır olsun daha sonra bir kaç gün bekleyip red gelmesin boşuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı