Binance havuz cüzdanında ETH kazımını görme

oguz707

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Binance havuz cüzdanı fonlama cüzdanı ile birleşmiş. Ancak fonlama cüzdanında nereden bulacağız yapılan ETH kazimini? Günlük pool cüzdana yatan ETH'lar fonlama cüzdanında görülmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kazım yaptığının ertesi günü özet kısmında pool kazancın gözüküyor, oradan spot cüzdana aktarıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Hocam bugün itibariyle o kısım yani ozetteki pool kısmı ve pool menüsü iptal. Pool cüzdan kısmı fonlama ile birleşmiş. Yeni bir olay.

Hocam bugün itibariyle o kısım yani ozetteki pool kısmı ve pool menüsü iptal. Pool cüzdan kısmı fonlama ile birleşmiş. Yeni bir olay.
o daha önce oldu sen yeni görmüşsündür, günlük yatıyor özet kısmından aktarabilirsin, sabah aktardım.

Ben o mesajı 1 ay önce gördüm, yanlış bilgi vermeyeyim, zaten günlük yatıyor en kötü yarın çözülür.

Bo
o daha önce oldu sen yeni görmüşsündür, günlük yatıyor özet kısmından aktarabilirsin, sabah aktardım.

Ben o mesajı 1 ay önce gördüm, yanlış bilgi vermeyeyim, zaten günlük yatıyor en kötü yarın çözülür.
Hocam bunu yaşayan iki arkadaşız. Dün mesaj geldi aşağıdaki gibi. Bugün de görünmüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-12-08-50-15-736_com.binance.dev.jpg
    Screenshot_2022-01-12-08-50-15-736_com.binance.dev.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 56
Bo

Hocam bunu yaşayan iki arkadaşız. Dün mesaj geldi aşağıdaki gibi. Bugün de görünmüyor.
Şu an fonlama kısmında 9 tl lik bir eth bakiyem var. Transfere tıkladım, oradan eth'ye tıkladım. Maks dedim, transferi onayla dedim, spot cüzdana 9 lirayı attım, aynı şey, pool yerine fonlama yazıyor artık.

Pool cüzdanı konusunda haklıymışsın ama değişen bir şey yok bakiye özette görünmüyor o kadar.

Şu an fonlama kısmında 9 tl lik bir eth bakiyem var. Transfere tıkladım, oradan eth'ye tıkladım. Maks dedim, transferi onayla dedim, spot cüzdana 9 lirayı attım, aynı şey, pool yerine fonlama yazıyor artık.

Pool cüzdanı konusunda haklıymışsın ama değişen bir şey yok bakiye özette görünmüyor o kadar.
İlk başta eth yoktu hocam orda. Şimdi geldi hesaba. Bugün gecikti belki guncellemeden. Bilgilendirme ve ilginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı