Çözüldü Binance hesabım sıfırlandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alisaz1907

Femtopat
Daha fazla  
Binance uygulamasına girdiğimde şifremi kabul etmedi. Şifremi sıfırlayarak tekrar girdim. Binance cüzdan bakiyem sıfırlanmış olarak çıktı. Aldığım coinleri göremiyorum. İşlem geçmişimi, alım satım geçmişimi görüntüleyemiyorum. Kimlik doğrulamasını daha önce yaptığım halde kimlik doğrulaması istiyor. Yapmaya çalışıyorum, bu T.C. ile kullanıcı mevcut diyor.

Hesabımdaki tüm paralar sıfır (0) gözüküyor. Her yere yazmama rağmen muhatap olacak kimseyi bulamıyorum. Müşteri hizmetlerine mesaj attım, geri dönüş olmadı. Mail attım, yine dönüş olmadı. Hiçbir işlem yapamıyorum. Call Center da yok. Bu mağduriyetin acilen düzeltilmesini istiyorum.

Çözüm
Aynı şey benim de başıma geldi. Çözebildiniz mi acaba?

Evet kardesim cozdum. Benim yapmis oldugum hatadan dolayi boyle bir hata ile karsilastim. Daha once girmis oldugum mail adresinden farkli bir mail adresi ile yeni bir hesap olusturarak girmisim, ondan dolayi hesabim sifir gozukuyormus. Destek ekip ile 7 sonunda ilesiltisime gectim, sorunum duzeldi.
Kullanıcı adı olarak mobil uygulamasında telefon numaranızı kullanıyorsunuz ama internet sitesinden erişmeye çalıştığınızda kullanıcı adı olarak mail hesabınız listeleniyor. Buna dikkat edin.

Mobil uygulamadan denediginizde mi oluyor bu durum.? Web'den girmeyi denediniz mi.?
Her ikisinden de denedim olmuyor
Kullanıcı adı olarak mobil uygulamasında telefon numaranızı kullanıyorsunuz ama internet sitesinden erişmeye çalıştığınızda kullanıcı adı olarak mail hesabınız listeleniyor. Buna dikkat edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-15-16-17-12-06.jpg
    Screenshot_2021-04-15-16-17-12-06.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 116
Vallahi TR global mobil web her şeyi denedim olmuyor

Binance uygulamasına girdiğimde şifremi kabul etmedi. Şifremi sıfırlayarak tekrar girdim. Binance cüzdan bakiyem sıfırlanmış olarak çıktı. Aldığım coinleri göremiyorum. İşlem geçmişimi, alım satım geçmişimi görüntüleyemiyorum. Kimlik doğrulamasını daha önce yaptığım halde kimlik doğrulaması istiyor. Yapmaya çalışıyorum, bu T.C. İle kullanıcı mevcut diyor.

Hesabımdaki tüm paralar sıfır (0) gözüküyor. Her yere yazmama rağmen muhatap olacak kimseyi bulamıyorum. Müşteri hizmetlerine mesaj attım, geri dönüş olmadı. Mail attım, yine dönüş olmadı. Hiçbir işlem yapamıyorum. Call Center da yok. Bu mağduriyetin acilen düzeltilmesini istiyorum.

Aynı şey benim de başıma geldi. Çözebildiniz mi acaba?

Geri
Yukarı