Binance Pool aktif madenci görünmüyor

sfkulusoy

Picopat
Katılım
11 Eylül 2021
Mesajlar
291
1.png


Team Red Miner'dan kazıyorum ama gün içinde böyle madencim görünmüyor veya aktif değile düşüyor. Site kaynaklı bir sıkıntı mı acaba? Program açık olmasına rağmen kazım yapmıyor olma ihtimali var mı ? ETH getirisini etkiler mi bu durum?

Ayrıca grafik de stabil gözükmüyor, bu durum da normal mi?

1.png
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
S

sfkulusoy

Picopat
Katılım
11 Eylül 2021
Mesajlar
291
bende işci aktif görünmüyo ama kazım aynı mh seviyesinde devam ediyo çözüm bulamadım 2 saat kadar aralıksız kazıyo sonra içci düşüyo hiçbiryerdede bulamadım çözümünü
aynen sistemde madenci veri göndermiyor gözüküyor ama kazmaya devam ediyor sorun olmuyor ama günlük kazancında biraz düşme yaşıyorsun arada bir yeniden başlatmak çözüm oluyor pc ye sürekli bakamıyorsan TW ile telefonundan bağlanıp kontrol etmeni öneririm ben öyle yapıyorum.
 

KashmiriaN

Centipat
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
29
Birkaç yerde Binanc Pool un güncelleme yaptığını ve bu nedenden dolayı sistemde aksamalar olduğunu okudum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Şuan ethermine kullanıyorum ama bir kaç güne Binance Pool a geçmeyi düşünüyordum şimdi kararsızım.
 

EDİLEEE

Yoctopat
Katılım
26 Kasım 2021
Mesajlar
12
Sistemim sabit şekilde 28 mh kazım yapıyor. Ancak Binance pool verilerine göre acayip derecede sapma var 2mh kazdığıda görünüyor 10 mh da ama sistemim sabit 28mh kazıyor grafiğim acayip dalgalı. Sizinde öyle mi?
 

Yeni konular

Yukarı