Binance Pool aktif madenci görünmüyor

sfkulusoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1.png

Team Red Miner'dan kazıyorum ama gün içinde böyle madencim görünmüyor veya aktif değile düşüyor. Site kaynaklı bir sıkıntı mı acaba? Program açık olmasına rağmen kazım yapmıyor olma ihtimali var mı ? ETH getirisini etkiler mi bu durum?

Ayrıca grafik de stabil gözükmüyor, bu durum da normal mi?

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bende işci aktif görünmüyo ama kazım aynı mh seviyesinde devam ediyo çözüm bulamadım 2 saat kadar aralıksız kazıyo sonra içci düşüyo hiçbiryerdede bulamadım çözümünü
aynen sistemde madenci veri göndermiyor gözüküyor ama kazmaya devam ediyor sorun olmuyor ama günlük kazancında biraz düşme yaşıyorsun arada bir yeniden başlatmak çözüm oluyor pc ye sürekli bakamıyorsan TW ile telefonundan bağlanıp kontrol etmeni öneririm ben öyle yapıyorum.

Birkaç yerde Binanc Pool un güncelleme yaptığını ve bu nedenden dolayı sistemde aksamalar olduğunu okudum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Şuan ethermine kullanıyorum ama bir kaç güne Binance Pool a geçmeyi düşünüyordum şimdi kararsızım.

Sistemim sabit şekilde 28 mh kazım yapıyor. Ancak Binance pool verilerine göre acayip derecede sapma var 2mh kazdığıda görünüyor 10 mh da ama sistemim sabit 28mh kazıyor grafiğim acayip dalgalı. Sizinde öyle mi?

Sistemim sabit şekilde 28 mh kazım yapıyor. Ancak Binance pool verilerine göre acayip derecede sapma var 2mh kazdığıda görünüyor 10 mh da ama sistemim sabit 28mh kazıyor grafiğim acayip dalgalı. Sizinde öyle mi?
aynen hocam ve günlük getiriyide etkiliyor ve son ayda baya azalma var günlük eth getirisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı