Binance pool gerçek kazım gücümü ödemiyor

M.aliiblgnc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım RTX 2060, kartımı fazla zorlamadan 30,8 mhs kazım gücünde çalışıyor. Stabil 7/24 çalıştırıyorum.
Almam gereken tutardan hep altında ödüyor.
Sizce Ethermine geçmeli miyim?

Ethermine oradaki kazdığım Ethereum'ları çekerken benden komisyon kesiyor mu? Zaten parayı çekmiyorum, ayda bir komsiyonsuz hesabıma atabileceksem bile okeyim ben.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-24 140359.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-24 140359.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Binance pool her gün ödediği için ve ERC 20 ağındaki işlem ücretleri çok yüksek olduğu için sizden daha fazla komisyon alır. Ethermine gibi diğer siteler minimum çekim limiti belirler ki bu kartla beraber baya uzun sürebilir o limite ulaşmanız, bu yüzden sizden önceden belirledikleri bir komisyonu keserler ve öyle ödeme yaparlar. Binance pool'un tek avantajı her gün ödeme yapması. Eğer her gün ödeme almama gerek yok, ben sadece kartımın kazım karşılığını almak istiyorum derseniz ethermine gibi sitelere geçiş yapabilirsiniz. Size kalmış

Arkadaşlar ekran kartım RTX 2060, kartımı fazla zorlamadan 30,8 mhs kazım gücünde çalışıyor. Stabil 7/24 çalıştırıyorum.

Ethermine oradaki kazdığım Ethereum'ları çekerken benden komisyon kesiyor mu? Zaten parayı çekmiyorum, ayda bir komsiyonsuz hesabıma atabileceksem bile okeyim ben.

Yine her zamanki gibi söylüyorum KuCoin pool kullanabilirsiniz. Binance pool ile aynı sisteme mantığa sahiptir ama daha stabildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Binance pool her gün ödediği için ve ERC 20 ağındaki işlem ücretleri çok yüksek olduğu için sizden daha fazla komisyon alır. Ethermine gibi diğer siteler minimum çekim limiti belirler ki bu kartla beraber baya uzun sürebilir o limite ulaşmanız, bu yüzden sizden önceden belirledikleri bir komisyonu keserler ve öyle ödeme yaparlar. Binance pool'un tek avantajı her gün ödeme yapması. Eğer her gün ödeme almama gerek yok, ben sadece kartımın kazım karşılığını almak istiyorum derseniz ethermine gibi sitelere geçiş yapabilirsiniz. Size kalmış
teşekkürler,ethermine a geçsem de transfer ücreti çok fazlaa,onun yerine 2miners a geçmeyi planlıyorum onun hakkında bilginiz var mıdır
Yine her zamanki gibi söylüyorum KuCoin pool kullanabilirsiniz. Binance pool ile aynı sisteme mantığa sahiptir ama daha stabildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
araştırıcam,teşekkürler bilginiz için

teşekkürler,ethermine a geçsem de transfer ücreti çok fazlaa,onun yerine 2miners a geçmeyi planlıyorum onun hakkında bilginiz var mıdır

araştırıcam,teşekkürler bilginiz için
2miners'ta da minimum ödeme var yanlış bilmiyorsam 0.01 ETH'ye ulaştığınızda çekebiliyorsunuz. RTX 2060'ın günlük şu sıralar aşağı yukarı kazancı 0.00048-0.00050 civarı. Bu da yaklaşık 20 günde bir çekim yapabilirsiniz demek. Tabii ki günlüğe vurduğunuzda Binance pooldan daha karlı fakat 20 günde bir alabilirsiniz parayı.

Ethereum'da 2minersta çekim yaparken kazdığınız miktarın bir kısmını cüzdanda bırakıyor size vermiyor. Ödeme politikasının bir parçasıymış 🤦‍♂️ Seni bilirsin denemek istersen.

hiç bir şeyi dinleme btc cüzdan yatırma kodunu gir miner a eth.2miners.com:2020 gir.
başka uğraşma en kazançlı şekil bu gene eth kazacaksın btc ödeme alacaksın.
kazdığın eth min ödeme 0,005 eth oda şu an $21 / 0.0004 BTC yapıyor.
buna ulaştımı her gün saat 15:00 te hesabında gönderiyor 0,20$ yani 20 cent transfer ücreti ile
ne hakediyorsan onu ödüyor

2 adet 52 mh rigi 1 ay boyunca denedim ay sonu aynı para hemen hemen sadece ethermine a 4 dolar fazladan ödeme yaptım

hiç bir şeyi dinleme btc cüzdan yatırma kodunu gir miner a eth.2miners.com:2020 gir.
başka uğraşma en kazançlı şekil bu gene eth kazacaksın btc ödeme alacaksın.
kazdığın eth min ödeme 0,005 eth oda şu an $21 / 0.0004 BTC yapıyor.
buna ulaştımı her gün saat 15:00 te hesabında gönderiyor 0,20$ yani 20 cent transfer ücreti ile
ne hakediyorsan onu ödüyor

2 adet 52 mh rigi 1 ay boyunca denedim ay sonu aynı para hemen hemen sadece ethermine a 4 dolar fazladan ödeme yaptım
52 mh ı da net veriyor mu 2miners? bir ethermine a neden 4 dolar ödedin,önceden yaptığından mı bahsediyorsun
Ethereum'da 2minersta çekim yaparken kazdığınız miktarın bir kısmını cüzdanda bırakıyor size vermiyor. Ödeme politikasının bir parçasıymış 🤦‍♂️ Seni bilirsin denemek istersen.
bakın onu bilmiyordumm,tek kartta binancepoolda dewam edicem galiba :(

Son düzenleme:
@Nikneyime daha önce de nano ödeme yöntemi öneriyordun 2 miner ile. BTC ödeme sistemi önermeye başlamışsın hayırdır?
🤣 ben video çekmedim pool konularına girip copy-paste yapmıyorum.
sadece cebime girene bakıyorum full 2minersta eth kazıp 20 centle günlük hashratime uygun btc ödeme alıyorum.denk gelirsem öneriyorum.

bu ara ne nano ödeme nede btc sisteminde 1 kuruş kalmıyor 2minersta veya ethermine da cüzdanlarım şu an yazarken gene bakıyorum 2 tane ethermine cüzdanım var 1 kuruş yok içerde kalan
52 mh ı da net veriyor mu 2miners? bir ethermine a neden 4 dolar ödedin,önceden yaptığından mı bahsediyorsun

bakın onu bilmiyordumm,tek kartta binancepoolda dewam edicem galiba :(
50-60 gwei den çektim 1 ay kazım sonrası 4-5 dolar gibi ödedim gwei ücreti tahmin etmen lazım hocam sıfır bilgimisin ?
şu an sana yazarken bakıyorum 71 gwei ethermine transfer ücreti oda 6.07 $

Geri
Yukarı