Binance pool mining aktif değil diyor

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
GTX 1660S ile ETH mining yapmaktayım fakat ara ara günde 3-4 kez mining etkin değil diyor bunu nasıl engelleyebilirim? Ve de etkin değil deyince programı kapatıp yeniden açıyorum bu yaptığım doğru mu beklesem kendi kendine aktif olur mu? Bilen birisi bilgilendirirse çok mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• mining.png
    mining.png
    175,9 KB · Görüntüleme: 531
Son düzenleyen: Moderatör:
şu son zamanlarda paylaşım azaldıgı için miner 15 dk share almayınca oluyor hiç elleme tekrar inactive oluyor.share i takma kafana binance 24 saatlik ortalama hasrate ine göre ansayfa günlük belirttiği mh başına eth ödüyor paylaşım almasanda para yatar.

Dosya Ekleri

• bin.PNG
    bin.PNG
    366 KB · Görüntüleme: 373
  • eth.PNG
    eth.PNG
    169,9 KB · Görüntüleme: 447
şu son zamanlarda paylaşım azaldıgı için miner 15 dk share almayınca oluyor hiç elleme tekrar inactive oluyor.share i takma kafana binance 24 saatlik ortalama hasrate ine göre ansayfa günlük belirttiği mh başına eth ödüyor paylaşım almasanda para yatar.
Kardeşim sence binance mi ethermine mı?

Kardeşim sence Binance mi Ethermine mı?

Ben şöyle yapıyorum, Binance anasayfada günlük yenilediği 24 ETH miktarını aldıgım mh la çarpıp kaç para vereğine bakıyorum. Ethermine ne aldıgıma bakıyorum çalışan rigimden arada ciddi fark varsa Binance geçiyorum mesela bugün binancetayım mh başına 0.00005514 ETH veriyor zaten 4800 altı oldumu Ethermine geçiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şöyle yapıyorum, Binance anasayfada günlük yenilediği 24 ETH miktarını aldıgım mh la çarpıp kaç para vereğine bakıyorum. Ethermine ne aldıgıma bakıyorum çalışan rigimden arada ciddi fark varsa Binance geçiyorum mesela bugün binancetayım mh başına 0.00005514 ETH veriyor zaten 4800 altı oldumu Ethermine geçiyorum.
Kardeşim benim değerlerim bı 1660 s ile eth kazımı yapıyorum 85 w elektrik tüketimini var ortalama ve sürekli binancedeyim değişim yapmıyorum

Dosya Ekleri

• 6B0CADD3-112D-4884-9377-80C0E4FE67C9.png
    6B0CADD3-112D-4884-9377-80C0E4FE67C9.png
    241 KB · Görüntüleme: 813
dün az almışsın 2.50 gibi sanırım ben dün etherminedaydım bugün yüksek ama gece 3 te sana 3.50-60 gibi ödeme çıkar
Kanka sen binancenin o gün iyi verip vermediğini nasıl görüntüleyebiliyosun
Daha önceki kazım değerlerin bu şekilde ilk oc mi ayarlamamı dün gece yaptım kardeşim
Kardeşim rahatsız etmek istemem fakat yine aktif değil diyor kazancımı olumsuz yönde etkilemezsinden korkuyorum arada kapatıyorum sistemi geri açıyorum düzeliyor bi süre sonra tekrar aktif değil diyor

Dosya Ekleri

• 68E6EAF1-6DC0-4E0A-AC19-55E492C2D84C.jpeg
    68E6EAF1-6DC0-4E0A-AC19-55E492C2D84C.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 578
Son düzenleme:
Kanka sen Binance'nin o gün iyi verip vermediğini nasıl görüntüleyebiliyosun.

Daha önceki kazım değerlerin bu şekilde ilk OC mi ayarlamamı dün gece yaptım kardeşim.

Kardeşim rahatsız etmek istemem fakat yine aktif değil diyor kazancımı olumsuz yönde etkilemezsinden korkuyorum arada kapatıyorum sistemi geri açıyorum düzeliyor bir süre sonra tekrar aktif değil diyor.

Sorunu çözebildiniz mi acaba bende de aynı hatayı veriyor.

Geri
Yukarı