Binance pool mu Ethermine mı?

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
NVIDIA GTX 1660S ile ETH kazımı yapmaktayım. 30 31 mh kazım gücü 85 W mining şurasında güç tüketimim var.
Sizce hangi havuzu kullanmalıyım? Bu işi yapanlar, mümkünse ikisini de tecrübe etmiş arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim.
Not ETH olarak elimde tutmak istiyorum. Yani aynı gün hesabıma yat aşı çok önemli bir faktör değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Binance Pool. İlk sebep olarak en düşük komisyona sahip havuz olmasını söyleyebilirim. Bir başka sebep ise kazdığınız Ethereum'ları Binance veya herhangi bir borsa üzerinde satmak istediğinizde bu Etherum'ların oradaki hesabınıza aktarılması için transfer yapmanız gerekiyor. Bu transfer belirli bir ağ ücretine sahip. Ethererum'da bu ağ ücretleri çok yüksek olmasından ötürü başka bir havuzda kazım yaptığınızda paranızın %15 gibi bir miktarı boşa gitmiş oluyor.

Kesinlikle Binance Pool. İlk sebep olarak en düşük komisyona sahip havuz olmasını söyleyebilirim. Bir başka sebep ise kazdığınız Ethereum'ları Binance veya herhangi bir borsa üzerinde satmak istediğinizde bu Etherum'ların oradaki hesabınıza aktarılması için transfer yapmanız gerekiyor. Bu transfer belirli bir ağ ücretine sahip. Ethererum'da bu ağ ücretleri çok yüksek olmasından ötürü başka bir havuzda kazım yaptığınızda paranızın %15 gibi bir miktarı boşa gitmiş oluyor.
Peki Binance Pool kısmında yazan Uzlaşılmamış ne demek oluyor? 3070 kartımla ortalama 61mh ile kazıyordum ve her gün hesabıma eth geliyordu. Bugün Ana Hesap Ekstresinin altında uzlaşma zamanının altında uzlaşılamadı yazıyor.

Dosya Ekleri

• ıoo.JPG
    ıoo.JPG
    61 KB · Görüntüleme: 283
SS atabilir misiniz?
Bir gün ethermine geçtim ve size katılıyorum binance pool geçeceğim 21 TL kazmış ethermine da boş gitmesin o para diye 0.01 eth olana kadar (7.5 gün kaldığı görünüyor) ethermineda kazmaya devam edeyim sonrasında 0.01 olur para hesabıma yattığında binance aktardıktan sonramı geçsem
SS atabilir misiniz?
Yada miktar düşük olsada 14 gün sonra hesabıma yatar mı?

Bir gün ethermine geçtim ve size katılıyorum binance pool geçeceğim 21 TL kazmış ethermine da boş gitmesin o para diye 0.01 eth olana kadar (7.5 gün kaldığı görünüyor) ethermineda kazmaya devam edeyim sonrasında 0.01 olur para hesabıma yattığında binance aktardıktan sonramı geçsem

Yada miktar düşük olsada 14 gün sonra hesabıma yatar mı?
Direk geçin bence. Oradaki miktarı transferde kaybeceksiniz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı