Binance TR to Binance ne kadar sürüyor?

Fırsat kaçırma korkusuyla hareket etme dayısının şeftalisi, yoksa yerler paranı. Sakin ol, analizini yap, al
Analiz yapmayı bilmiyorum ama orta karar bir miktar aldım sakin olacağım. 3 kuruş kazanacağım derken ömrümden ömür gitmesini istemiyorum şimdi kendime söz veriyorum 1 aydan önce bakarsam ne olayım...

Analiz yapmayı bilmiyorum ama orta karar bir miktar aldım sakin olacağım. 3 kuruş kazanacağım derken ömrümden ömür gitmesini istemiyorum şimdi kendime söz veriyorum 1 aydan önce bakarsam ne olayım...
Bu düşünce de yanlış. Aldığın şey yarın 2x yapabilir :D Alarm kurup bekleyebilirsin. Ve mutlaka stop kullan. Youtubeda bir çok video var, izleyip öğrenebilirsin. En azından temel analiz, yavaş yavaş teknik analize girerek başarılı oluırsun
Edit: Ve başkalarının önerisini çok fazla dikkate alma :D

Bu düşünce de yanlış. Aldığın şey yarın 2x yapabilir :D Alarm kurup bekleyebilirsin. Ve mutlaka stop kullan. Youtubeda bir çok video var, izleyip öğrenebilirsin. En azından temel analiz, yavaş yavaş teknik analize girerek başarılı oluırsun
Edit: Ve başkalarının önerisini çok fazla dikkate alma :D
Kısa vadede ben 2x yaptı diye satarsam inadına 100x yapar, ben 100x yapmasını beklersem inadına geri düşer. Böyle bir kısmetsizlik var malesef. En iyisi hiç takip etmeyeyim belki 1 ay sonra 100x yaparsa bende arada kaynar karımı alıp çıkarım.

Geri
Yukarı