Binance üzerinden madencilik ayarı nasıl olmalı?

denizggll

Picopat
İyi forumlar.
Binance üzerinden Ethereum madenciliğine başlama kararı verdim ancak birkaç sorun ile karşılaşıyorum.
Ana sayfa üzerinden madencilik URL'sini alırken stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 şeklinde alıyorum.
Fakat gminer üzerinden server bölümüne yapıştırınca programı çalıştırdığım anda hata veriyor.
Tam olarak yazmam gereken kod nedir bilgi verir misiniz?

İyi forumlar.
Binance üzerinden Ethereum madenciliğine başlama kararı verdim ancak birkaç sorun ile karşılaşıyorum.
Ana sayfa üzerinden madencilik URL'sini alırken stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 şeklinde alıyorum.
Fakat gminer üzerinden server bölümüne yapıştırınca programı çalıştırdığım anda hata veriyor.
Sonda kullanıcı adınız olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    37 KB · Görüntüleme: 590
Bende aynen bu şekilde yazdım zaten ancak server adının başında stratum+tcp şeklinde bir ifade var onu silince çalışıyor rehber videolarda anlatanlar kopyala yapıştır yapıp direk madene basliyorlar.

İyi forumlar.
aynen dediğin gibi rehber aynı değil ayar :p bende yaşadım.
--server ethash.poolbinance.com:1800
sadece bu şekilde yazman gerekiyor Gminerda çalışacaktır.iyi kazançlar.
not : ben 3333 portunu yazdım daha stabil geldi.

Geri
Yukarı