Binance'de Hangi Coinle Alım Yapılmadı?

metozik

Kilopat
Daha fazla  
Binance'de yeniyim, paramı aktarıp try'ye çevirmiştim. Bir coin buldum mesela sadece USDT seçince çıkıyor. TRY seçince listeden çok az coin çıkıyor. Yanlış mı bakıyorum acaba yoksa TRY ile alım yapılan coinler mi sınırlı? Binance'deki tüm coinleri nasıl görebilirim? Ona göre coin inceleyeceğim ama BNB tıklıyorsun başka coinler, BTC seçiyorsun başka coinler kafam karıştı.

Binance'de yeniyim, paramı aktarıp Try'ye çevirmiştim. Bir coin buldum mesela sadece usdt seçince çıkıyor. Try seçince listeden çok az coin çıkıyor. Yanlış mı bakıyorum acaba yoksa try ile alım yapılan coinler mi sınırlı? Binance'deki tüm coinleri nasıl görebilirim? Ona göre coin inceleyeceğim ama bnb tıklıyorsun başka coinler, BTC seçiyorsun başka coinler kafam karıştı.

Usdt dolarım kripto halı sabit bir coin dolarla birebir almak istediniz coini al deyip try ile ödeyebilirsiniz diye biliyorum.

Binance'de yeniyim, paramı aktarıp try'ye çevirmiştim. Bir coin buldum mesela sadece USDT seçince çıkıyor. TRY seçince listeden çok az coin çıkıyor. Yanlış mı bakıyorum acaba yoksa TRY ile alım yapılan coinler mi sınırlı? Binance'deki tüm coinleri nasıl görebilirim? Ona göre coin inceleyeceğim ama BNB tıklıyorsun başka coinler, BTC seçiyorsun başka coinler kafam karıştı.
Coinler aynı coinler ama USDT, BTC, BNB, TRY ile alabiliyorsunuz. USDT ile alım yapmanızı tavsiye ederim. Diyelim ki X coin 100 dolar değerinde ve siz TRY ile işlem yapıyorsunuz. Eğer dolar 8 ise X coinin değeri 800 TL olur, yarın bir gün dolar 9 TL olursa X coinin TRY karşılığı 900 TL olacak yani siz X coini sabit kaldığı halde artıyor olacak göreceksiniz. O yüzden USDT ile işlem yapmanızı tavsiye ediyorum.

Teşekkür ederim arkadaşlar USDT çevirdim tekrar paramı öyle işlem yapacağım diğer türlü try ile beceremedim.

Parayı Binance Türkiye'ye attıktan sonra USDT ile işlem yapmak için parayı Binance.com 'a ücretsiz transfer edersen çok daha fazla coin ile işlem yapabiliyorsun. Binance ve Binance TR arasında ücretsiz transfer olduğu için bunu tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı