Binance'de nano coin nasıl dönüştürülür?

divinehand

Picopat
Binance'de nano coin nasıl dönüştürülür? Ya da Binance TR'ye nasıl tranfer edilir. Ya da nano coinleri nasıl satarım? Her yeri karıştırdım uygulamada. Yok arkadaş ya ben salağım ya da uygulama kullanıssız.

KS
KS
D

divinehand

Picopat
bu ana hesap
Al sat yazması lazım normalde, yazmıyor. Hesabında kimliğini doğruladın mı?
doğruladım bi defada binace tr ye eth transfer ettim
Sakin hocam bir saniye :D Foto atayım.

Buraya tıklayıp nano yazacaksın ordan Nano-USDT'ye tıklayacaksın fiyatı düşmüştür.
ben usdt al diyince hesaptaki nanoları görücek mi bu
dönüştür diom satılacak varlıklarda nano yazıom görünmüo. satın al diom gene kriptolarda nano coin görünmüo.
bu ana hesap

doğruladım bi defada binace tr ye eth transfer ettim

ben usdt al diyince hesaptaki nanoları görücek mi bu
dönüştür diom satılacak varlıklarda nano yazıom görünmüo. satın al diom gene kriptolarda nano coin görünmüo.
toplam emir 10 seviyesinden yüksek olmalıdır ne demek?

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    192,5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
KS
KS
D

divinehand

Picopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
1
Yer
Gelen tepkiler üzerine cumhuriyeti
Çözdüm mevzuyu.

Dönüştüre tılayıp kutucuğa nano yazınca hiçbir şey çıkmıo dönüştürmeyi kabul etmiyor. Sanırım bir limit var o limitin altında işlem yapmıyor. Bendeki 4.5 dolarlık nano coin.

USDT işlem çiftinde 10 dolar alt limit var, cüzdan > spot cüzdanı kısmından BNB'ye dönüştür'ü işaretleyin.

Tristan05

Picopat
Düşük tutarları coinleri BNB'ye çevir var öylede yapabilirsin sonra BinanceTR bölümünden BNB olarak atar sonra satar TL yaparsın kısa ve öz al sat komisyon alıyor geçenlerde açmıştım böyle bir konu nano aliyorsu ama Binance yine al satta komisyonunu alıyor en iyisi BNB yapmak kendi coini olduğu için pek etkilemiyor.

KS
KS
D

divinehand

Picopat
Düşük tutarları coinleri BNB'ye çevir var öylede yapabilirsin sonra BinanceTR bölümünden BNB olarak atar sonra satar TL yaparsın kısa ve öz al sat komisyon alıyor geçenlerde açmıştım böyle bir konu nano aliyorsu ama Binance yine al satta komisyonunu alıyor en iyisi BNB yapmak kendi coini olduğu için pek etkilemiyor.
Bnb ye dönüştür seçeneği var ama ondada minum şart var. Satış için. Limiti bilmiyorum. Dönüştürme yapamıyorum cüzdandaki nanoyu görmüyor

Yeni konular

Yukarı