Binance'de USDT'yi yanlış ağ üzerinden yanlış coin adresine yollama

Hocam Binance USDT cüzdan adresini istiyorum. İşlemlere bakarız Bitexen cüzdanına gittiyse kurtarılabilir.

Hocam cüzdan adreslerine baktım fakat hiçbir şey bulamadım. Binance'de tamamlandı gözüküyorsa tek çare Bitexen'e ulaşmak.

Hocam cüzdan adreslerine baktım fakat hiçbir şey bulamadım. Binance'de tamamlandı gözüküyorsa tek çare Bitexen'e ulaşmak.

Tamamdır, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Bitexen'e olayla ilgili ayrıntılı bilgi içeren bir şekilde e-posta yolladım, 15-20 dakika sonra telefonla döndüler. Yazılım ekibimiz ile ağdan paranızı belli bir ücret karşılığında kurtarmayı deneyeceğiz dediler. Umarım kurtulur.

Edit: Bitexen desteğe ulaşmam işe yaradı. Nasıl bir işlem uyguladıklarını bilmiyorum ama paramı bir şekilde ağdan kurtarıp Bitexen USDT adresime göndermeyi başarmışlar, yani param kurtuldu. Çok sevindim buna. Cevap yazan herkese tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TxID olması lazım işlemi en güzel onunla değerlendirebiliriz.
Merhaba hocam Btctürk hesabımdan Hotbite hesabına usdt atarken yanlış url yazmam nedeni ile usdt hesabıma geçmedi. Txıd mevcut bakabilirmisiniz geri alabilirmiyim
0xfa45a74110094a8bac45ea85b8f5da414c1dab3be33a38ad891db0fafe9f4399

Yeni konular

Geri
Yukarı