Binance’den nasıl paramı çekebilirim?

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Binance üzerinden belli bir miktar ETH almıştım, ETH’nin yükseldiğini gördüğüm için çekmek istedim ama Papara ile çekemiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Binance üzerinden belli bir miktar ETH almıştım, ETH'nin yükseldiğini gördüğüm için çekmek istedim ama Papara ile çekemiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

İlk önce Binance hesabını Binance TR'ye bağla. Daha sonra Binance TR hesabına aktar. Binance TR'de banka hesabına çekmek için IBAN'ını girmen yeterli.

Hesaplarımı birleştirdim ama Binance'teki parayı TR Binance'e nasıl çevireceğim, hiçbir şey anlamadım.
BEP20 gibi seçenekler ile yollaman gerekiyor. TRBinance sayfasından hangi parayı atacaksan onda yatırma menüsüne girip, Binance üzerindense göndereceğini çekme menüsüne gidip hangi kanaldan atacağını seçeceksin. Binance üzerindeki çekme kanalı TRBinance üzerinde yatırma menüsünde yoksa paran hiç olur. TRBinance üzerindeki yatırma menüsünde de aynı kanalı seçip adresi Binance çekme sayfasına yapıştırıp göndereceğin kripto para tutarını yazıp onaylıyorsun ve TRBinance'a kanala göre değişecek şekilde birkaç dakika içinde aktarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı