Binance'nin 100 dolar deprem yardımının koşulları nelerdir?

franzlizst

Decapat
Öncelikle merhaba bu konu troll değildir bilginiz olsun. Şimdiden yanlış anlamayıp yardım eden düşünen herkese teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz büyük deprem oldu. Etkilenen herkese geçmiş olsun diliyorum umarım iyisinizdir. Depremden etkilenen Hatay'da yaşıyorum. Evimizde çatlaklar ve hasarlar mevcut. Şu an mecburen köyde kalmak zorunda kaldık. Asıl soruma gelmek istiyorum. Binance uygulaması depremden etkilenen 10 ilde geçerli 100 dolar deprem yardımı yapıyormuş. Şimdi annemi kayıt ettirirsem yararlanabilir miyiz bundan? Yardım eder misiniz?

Adres kanıtını nasıl yapacağız? Arkadaşın dediği gibi 6 Şubat'tan önce sisteme adres kanıtlanırsanız yararlanabilirsiniz diye yazı okumuştum.

Yazıya göre şu an adres kanıtlasanızda alamıyorsunuz. Önceden adres tanımlamışlara verecekler anladığım kadarıyla.

Bu saçma olmuş, çoğu kişi yardım alamaz.

Saçma mı bilmiyorum fakat adresi değiştirip yardım almaya kalkacakların önüne geçmişler.

Yazıya göre şu an adres kanıtlasanızda alamıyorsunuz. Önceden adres tanımlamışlara verecekler anladığım kadarıyla.

Saçma mı bilmiyorum fakat adresi değiştirip yardım almaya kalkacakların önüne geçmişler.

Yapacak bir şey yok sağlık olsun. Cidden bizzat depremi yaşadım çok kötü bir durum. Kampanyalara destekte bulunmak için yararlanmak istiyordum. Buradaki durum çok korkunç. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Yapacak bir şey yok sağlık olsun. Cidden bizzat depremi yaşadım çok kötü bir durum. Kampanyalara destekte bulunmak için yararlanmak istiyordum. Buradaki durum çok korkunç. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Çevrenizde Binance hesabı olan varsa onlara bahsederseniz onlar yararlanabilir Binance'ye adres eklemiş iseler.

Geri
Yukarı