Binance'tan nasıl zarar ediliyor?

Sabah 55.000 dolar iken akşam 40.000 dolara düşerse ne yapacaksın? Piyasa senin birkaç günlük izlenimindeki gibi sürekli aynı işlemiyor maalesef, yakında bir bakmışsın düşüşe geçer, bir bakmışsın yükselişe geçer. Zaten senin dediğin şekilde yapanlar al satçılardır, yani yapabilirsin dediğin gibi. Ama sorun şu ki her gün 3.000 dolar 5.000 dolar bir anda artmayacak. Sabırlı olmak gerekiyor.
Hocam 5 gündür izliyorum sabah 55000 akşam 57000 tam yatırcağım gün düzen bozulursa intihar ederim herhalde.

Bugün düştüyse neden yarın satıyorum? :D

Yarın artmazmı hocam yarın artmazsa 2 gün sabredin illaki artar.
Yardımcı olayım hocam, internetteki milyonlarca kaynağa güvenmeyip bana güvenin. Sorularınızı Google'ye sorabilecekken profesyonel olmayan insanlardan yardım isteyin.
Hocam bu site neden açıldı sizin mantığınıza göre? ayrıca YouTube GOOGLE gibi uygulamalardanda yardım alıyorum merak etmeyin siz, sadece TECHNOPAT'den biraz bilgi edineyim dedim, ama malum insanlar bilip bilmeden konuşuyor, keşke konuyu bile açmasaydım...

Öyle olmuyor işte hocam, ayı sezonu diye bir şey duydunuz mu hiç? 1-2 Yıl boyunca sadece düşüş oluyor mesela. Ya da geçen haftalarda Bitcoin kendini bir anda 10000 Dolar aşağı attı ve toparlaması günler sürdü. Sandığınız kadar kolay değil. Sorun sadece Bitcoin de değil. Altcoinler de Bitcoin düştü diye düşüyor YTD.
Hocam bu site neden açıldı sizin mantığınıza göre? ayrıca YouTube GOOGLE gibi uygulamalardanda yardım alıyorum merak etmeyin siz, sadece TECHNOPAT'den biraz bilgi edineyim dedim, ama malum insanlar bilip bilmeden konuşuyor, keşke konuyu bile açmasaydım...
Aynen ben de o yüzden diyorum zaten, malum insanlar bilip bilmeden konuşuyor. Bu yüzden araştırmanızı kendiniz yapın başkalarına sormayın. Güvenilir kaynaklara bakın.

O iş öyle olmuyor. Bazen aniden öyle bir düşüşe başlar ki aylarca aynı seviyeye geri gelmez. Bu noktada "stop loss" denen manevrayı yapıp, belirli bir %de zarar ettiğiniz an satış yapmalısınız.

Borsada kullanılan temel ve teknik analizler coinlerde ne kadar işliyor bilmiyorum. Ama araştırıp öğrenmekte fayda var.

Geri
Yukarı