Binance'tan nasıl zarar ediliyor?

Hocam ben bütün planı yaptım aslında bir gün 52000 dolara düşerse direkt satarım zaten. Planları kurdum, aklımda tek bir soru var aldığım BTC yıllarca bende kalabiliyor mu? mesela şu an 500TL'lik BTC alsam 1 yıl sonra satabiliyor muyum?

1620732908971.png

Yarın artmazmı hocam yarın artmazsa 2 gün sabredin illaki artar.
Geçen hafta bir günde 48 e düştü o zaman nolucak?
Sizin mantığınızla kaldıraç girelim o zaman 1 basıp 5 alalım akşama kesin yüksekicekse.
Birde siz ne kadar para yaptıracaksanız 55 den alıp 57 den satınca ne kadar bir kar etmeyi bekliyorsunuz? 100 lira yatırsanız 2 lira anca artar.

Geçen hafta bir günde 48'e düştü o zaman nolucak?
Sizin mantığınızla kaldıraç girelim o zaman 1 basıp 5 alalım akşama kesin yüksekicekse.
Bir de siz ne kadar para yaptıracaksanız 55'den alıp 57'den satınca ne kadar bir kar etmeyi bekliyorsunuz? 100 lira yatırsanız 2 lira anca artar.

Hocam hesapladım ben 100TL yatırınca 4 TL kar ediyor ben 500TL yatıracağım.

Artıcağından bu kadar eminsen kaldıraç gir bari en azından paranı 2'ye katla.

Artıcağından emin değilim, bu düzen 5 gün devam eder 6. günde zarara girerim, oda koymaz. 5 gündür takip ediyorum, hep aynı düzende, tam yatıracağım zamanda bu düzenin bozulma olasılığı yüzde kaç? ve halada sorumun cevabını alamadım tekrar sorayım bari... bu gün aldığım BTC bir kaç yıl cüzdanda kalıyormu? bu gün aldığım BT'yi 1 yıl sonra satabilirmiyim?

Ben zarar ettiğim zaman o parayı orada unutuyorum. Her türlü bana zararımı geri getirecek eninde sonunda. En azından XRP'den 30 TL zarar etmiştim. Şu an ise 300+ TL kardayım. Nasip kısmet. Sakın ola ki bütün paranızı tek bir yatırım alanına basmayın.

Ben zarar ettiğim zaman o parayı orada unutuyorum. Her türlü bana zararımı geri getirecek eninde sonunda. En azından XRP'den 30 TL zarar etmiştim. Şu an ise 300+ TL kardayım. Nasip kısmet. Sakın ola ki bütün paranızı tek bir yatırım alanına basmayın.
Hocam zaten amacım zengin olmak değil. sadece merak ettim ve zevkine yapıyorum.

Geri
Yukarı