Binance'tan nasıl zarar ediliyor?

İstediğin kadar biriktirebilirsin tabi ne kadar çok kar yapıp toplu bir şekilde çekersen yüzdesel olarak o kadar az komisyon ödemiş olursun. Birde BTC olarak transfer etme binanceden usdt filan kullan onun komisyonu daha az.
Evet araştırdım, usdt 0 komisyon paribudan binanceye komisyon yok ama binance'den paribuya bilmiyorum. Bu arada paribudan ininale para atabiliyormuyum?

Evet araştırdım, usdt 0 komisyon paribudan binanceye komisyon yok ama binance'den paribuya bilmiyorum. Bu arada paribudan ininale para atabiliyormuyum?
Paribudan binance'e gönderirken yok onu biliyorum ama binanceden gönderirken var. Ayrıntılı bir şekilde binance'in sitesinde var işlem ücretleri.
Paribu hiç kullanmadım ama bence ininal vs kullanamazsın çünkü resmi gazetede yayımlanan karar ile artık ininal vs. bu sektörlerde kullanılamayacak diye hatırlıyorum zaten binanceden de bu yüzden kalktı papara.

Paribudan binance'e gönderirken yok onu biliyorum ama binanceden gönderirken var. Ayrıntılı bir şekilde binance'in sitesinde var işlem ücretleri.
Paribu hiç kullanmadım ama bence ininal vs kullanamazsın çünkü resmi gazetede yayımlanan karar ile artık ininal vs. bu sektörlerde kullanılamayacak diye hatırlıyorum zaten binanceden de bu yüzden kalktı papara.
paribu da BTC yi TL ye çevirmek mümkünmü?

Yarın artmazmı hocam yarın artmazsa 2 gün sabredin illaki artar.

Hocam bu site neden açıldı sizin mantığınıza göre? Ayrıca YouTube Google gibi uygulamalardanda yardım alıyorum merak etmeyin siz, sadece Technopat'den biraz bilgi edineyim dedim, ama malum insanlar bilip bilmeden konuşuyor, keşke konuyu bile açmasaydım...

2017'de %50 oranında düştü neredeyse tüm coinler. 2 3 yıl sürdü toparlanması.

Yeni konular

Geri
Yukarı