Binanın kapı sistemi ile internetin kopması normal mi?

632678

Femtopat
Arkadaşlar binanın demir kapısı otomatiğine basıp kapıyı açınca benim internet kopuyor. Denedim, gerçekten de öyle oluyor bunun amacı nedir, neden böyle oluyor? İlk defa böyle bir şey görüyorum bıktım bu internet sorunlarından saçma saçma şeylerde kopuyor. Bundan nasıl kopar abi internet?

Arkadaşlar binanın demir kapısı otomatiğine basıp kapıyı açınca benim internet kopuyor. Denedim, gerçekten de öyle oluyor bunun amacı nedir, neden böyle oluyor? İlk defa böyle bir şey görüyorum bıktım bu internet sorunlarından saçma saçma şeylerde kopuyor. Bundan nasıl kopar abi internet?

Kapı devresi elektrikli ise belki kısa devre yapıyordur.

Nasıl çözeriz bunu ilk defa böyle bir şey oluyor onunla onun alakasını çözemedim.

Eğer elektrikli ise binadaki devrenin toplam alabileceği elektrik miktarını geçiyordur ve devrede kendini kapatıyor dur yanmaması için. Ama sadece kapı elektrikli ise bu olur yoksa neden olur kablonun üstünde falandır kablo geciyor mu bir bakın.

ADSL kullandigini dusunuyorum servis saglayicin ile gorus kablolarinda bir sorun vardir. Apartman otomatigi ile telefon baglantsinin etkilesime girmemesi lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı