Binaya fiber altyapısı getirme

baran taşdemir

Kilopat
Daha fazla  
Mahalleye fiber santral koyuldu, 2 apartman yanda hemen. Fakat binanın da fiber altyapıya sahip olması gerekiyormuş. Benim şimdi yapmam gereken nedir? Oturduğum apartman aile apartmanı sadece ben kullanacağım, diğer daireler kullanmayacak. Bilgili veya tecrübesi olan bilir ne yapmam gerekiyor? Akıl verebilir mi yoksa VDSL hipernet falan mı tercih etmem gerekecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mahalleye fiber santral koyuldu, 2 apartman yanda hemen. Fakat binanın da fiber altyapıya sahip olması gerekiyormuş. Benim şimdi yapmam gereken nedir? Oturduğum apartman aile apartmanı sadece ben kullanacağım, diğer daireler kullanmayacak. Bilgili veya tecrübesi olan bilir ne yapmam gerekiyor? Akıl verebilir mi yoksa VDSL hipernet falan mı tercih etmem gerekecek?
Evdeki kablolara Telekom karışmıyor elektrikçi çağırıp fiber kablo çektirmen gerek dairene tanıdığın biriyse 100 liraya tanımadığın biriyse 150-200 e yapar tabi kullanılacak kablo miktarına göre değişir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı