Binaya fiber kutusu geldi

blacklean

Decapat
Daha fazla  
Binamıza fiber kutusu geldi kablolar da döşendi tahmini ne kadar sürede evlere çekmeye başlarlar?
Ya da biz arayıp iletişim mi kurmamız gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şanslısınız darısı başıma.

Hayırlı olsun hocam, bizde de 1 buçuk ay önce fiber kablo çekildi fakat hala kutuyu bekliyoruz. Sizde süreç nasıl ilerledi? Kablo takildiktan sonra ne zaman kutu takıldı?

Hayırlı olsun hocam, bizde de 1 buçuk ay önce fiber kablo çekildi fakat hala kutuyu bekliyoruz. Sizde süreç nasıl ilerledi? Kablo takildiktan sonra ne zaman kutu takıldı?
Hocam 1 ay içinde bütün işlemler bitti kutu 1 hafta sonra geldi kablo çekildikten sonra
Ama bundan sonrası nasıl ilerler bilemiyorum
çünkü bina olarak bizmi arıyacaz onlar mı gelecek belirsizlik var

Bende ayni durumdayım şu an fakat 3 haftadır kutu kuruldu ve hâla internet gelmedi😢

Bende bunu anlamadım biz mi arayıp bina olarak başvurucaz? Süreç nasıl işliyorsa

1 Hafta falan sürer herhalde. Bizde o kadar sürdü. Bu arada fiber alacaksanız kesinlikle Turkcell Superonline alın.
Ya bizimkisi bide komple site olduğu için binalar çok hepsine birden geldi ve bundan sonrası nasıl ilerler bilemiyorum kimse bir şeyde demiyor bina olarak biz mi el atacaz anlamadım

Hayırlı olmasını dilerim, 30-35 sene sonra bizim buraya da gelir galiba. Adamlar çalışıyor.

Hayırlı olmasını dilerim, 30-35 sene sonra bizim buraya da gelir galiba. Adamlar çalışıyor.

Bütün bölgelerdeki VDSL2 altyapıları Fiber'e çeviriyorlar. Gerçekten! Projelendirme yapılıyor. Bu sene çoğu bölgedeki VDSL2 altyapıları Fiber'e çevirecekler. Fakat henüz bir tarih yok ay veya gün olarak. Başta yeni binalar sonrasındaki 10-20 sene içerisinde müstakil evleri Fiber'e çevirecekler.

Geri
Yukarı