Binaya Türk Telekom İnternet Altyapısı Çektirme

Yaklaşık bir buçuk hafta önce yeni bir eve taşındım. Modemi tekrar açtırmak istiyorum fakat binada türk telekom altyapısı yokmuş. Bu altyapının takılması için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşim allah sana sabır versin öncelikle tecrübeli biri olarak yazıyorum bu metnimi :) Şey kendim 5 ay bekledim gelmedilerde yok planlandı vs bahane. binaya kutu takıcaklar portlar var pahalı bi cihazmış vs diyolar. git bölge müdürlüğüne abicim sıra felan alma çık en üst kata orda bi kabile görüceksin hee işte onlar planlayanlar bazıları müdürler. bahane uydur öğrenciyim sınavlarım var şu kadar süre oldu . binada başka oturan varsa onu da al. adama baya dil döktüm 5 günde halletti. kolay gelsin...

Güzel kardeşim allah sana sabır versin öncelikle tecrübeli biri olarak yazıyorum bu metnimi :) Şey kendim 5 ay bekledim gelmedilerde yok planlandı vs bahane. binaya kutu takıcaklar portlar var pahalı bi cihazmış vs diyolar. git bölge müdürlüğüne abicim sıra felan alma çık en üst kata orda bi kabile görüceksin hee işte onlar planlayanlar bazıları müdürler. bahane uydur öğrenciyim sınavlarım var şu kadar süre oldu . binada başka oturan varsa onu da al. adama baya dil döktüm 5 günde halletti. kolay gelsin...

Eyvallah. Sanırım öyle yapacağım, aksi takdirde 1 yıl bile sürebilir. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı