Bindiğinizi hatırladığınız ilk araba

unnamed (2).jpg

1615808803129.png

İlk aracımız buydu, küçükken bu araçla bir defa uçma anımız var şu eski köprülerin girişindeki çıkıntıdan :D. Sonra ise 2. ekteki araca geçtik.

1615809001759.png

Bu araçta 2. aracımız ve ön farları ve arka farlarına düşen sadece ben değilimdir umarım? Hızlanması çok tatlıdır bu aracın.

5 6 yaşlarımdayken icra sebebi ile yediemine çekilmişti o sıralar anlamıyordum arabarlardan sonradan araştırdığımda canavar tank olduğunu öğrendim çok anılarımız vardı o anlatılamaz şeyle.. üstüne çıkıyordum babam herkesi solluyordu camı açıp bakıyorlardı millet. Keşke bir dili olsaydı... aklıma geldikçe bitiyorum boğazım düğümleniyor...(elimizde gözüken fotoğrafı olmadığı için intternetten aynısını kopyaladım) 1993MODEl Ford taunus be;(

ikinci-el-otomobil-ford-taunus-1-6-gt-294397_2.jpg

Küçüklüğümden kalan sanırım bu arabaydı. Dedem ile babaannem ile Antalya'dan Balıkesir'in bir köyüne giderken arka camdan annem ve babama el salladığımı, onların da bana el salladığını hatırlıyorum.

Ford taunus 1994.
Eki Görüntüle 832634

Acayip bir şey bunlar bizde de 93'ü vardı yani anlatılamaz ya.

Alttaki Ford taunus ise anlatılamaz bir şey.

Son düzenleme:
5 6 yaşlarımdayken icra sebebi ile yediemine çekilmişti o sıralar anlamıyordum arabarlardan sonradan araştırdığımda canavar tank olduğunu öğrendim çok anılarımız vardı o anlatılamaz şeyle.. üstüne çıkıyordum babam herkesi solluyordu camı açıp bakıyorlardı millet. Keşke bir dili olsaydı... aklıma geldikçe bitiyorum boğazım düğümleniyor...(elimizde gözüken fotoğrafı olmadığı için intternetten aynısını kopyaladım) 1993MODEl Ford taunus be;(

ikinci-el-otomobil-ford-taunus-1-6-gt-294397_2.jpg

Acayip bir şey bunlar bizde de 93'ü vardı yani anlatılamaz ya.

Alttaki Ford taunus ise anlatılamaz bir şey.
Dedemin aracıydı ama maalesef kaza geçirdi araç pert oldu çok şükür kimseye bir şey olmadı ama. Çok seviyordum aracı içini kokusunu dokusunu her şeyini.

Yeni konular

Geri
Yukarı