Biohiit nutrition nasıldır?

Değerlere bakarsak ortalama bir protein tozunda 1 ölçekte 24 gram protein idealdir. Bunda ise 16GR var. Yani 40 gram protein tozu 1 servis sayılmalıdır. Bu ürün 50 servis. Ekonomik sınıf bir whey bu protein fakat alınabilir gibi. Ama ben bunu öneririm.

Değerlere bakarsak ortalama bir protein tozunda 1 ölçekte 24 gram protein idealdir. Bunda ise 16GR var. Yani 40 gram protein tozu 1 servis sayılmalıdır. Bu ürün 50 servis. Ekonomik sınıf bir whey bu protein fakat alınabilir gibi. Ama ben bunu öneririm.
16 gram far fakat protein oranı %64 ve 80 servis. Bpn zaten var ben de fakat protein oranı az ve tadını hiç beğenmedim.

Hocam cilekli olanda 17 gr protein var az once siparis ettim f/p urun
Kalite bilmem ama firma guvenilir

Hocam demin cileklisini aldim 386₺ ye cilekli olanda 17gr prot var
Biohiit guvenilir bir marka
Tam bi f/p urun al bitane koy kenara

Hocam cilekli olanda 17 gr protein var az once siparis ettim f/p urun
Kalite bilmem ama firma guvenilir

Hocam demin cileklisini aldim 386₺ ye cilekli olanda 17gr prot var
Biohiit guvenilir bir marka
Tam bi f/p urun al bitane koy kenara
Aynen öyle yaptım hocam, ama marka bilinmedik olduğu için korkuyordum biraz.

Hocam cilekli olanda 17 gr protein var az once sipariş ettim F/P ürün.
Kalite bilmem ama firma guvenilir.

Hocam demin cileklisini aldim 386₺ ye cilekli olanda 17gr prot var.
Biohiit guvenilir bir marka.
Tam bir F/P ürün al bir tane koy kenara.

Aynen öyle yaptım hocam, ama marka bilinmedik olduğu için korkuyordum biraz.

Hocam merhaba yaklaşık 1 ay geçmiş ben de bu markayı almak istiyorum (kurabiye aromalı olan). Nasıldır fiyatına göre? Bir sıkıntısı falan var mı (köpürme, kötü tat vb)? Bir sıkıntı varsa anlatırsanız sevinirim.

Hocam merhaba yaklaşık 1 ay geçmiş ben de bu markayı almak istiyorum (kurabiye aromalı olan). Nasıldır fiyatına göre? Bir sıkıntısı falan var mı (köpürme, kötü tat vb)? Bir sıkıntı varsa anlatırsanız sevinirim.
Hocam, çikolatalısını aldım tadı diğer kullandığım ucuz markalara göre daha iyi, köpürme az var sıkıntı yaratmaz alabilirsiniz. Bu arada kendi sitesinde whey pro çıkardılar. Whey Pro - Protein Tozu - 2400gr - 80 Servis - Kurabiye Aromalı
fiyatına göre bu da çok iyi.

Hocam, çikolatalısını aldım tadı diğer kullandığım ucuz markalara göre daha iyi, köpürme az var sıkıntı yaratmaz alabilirsiniz. Bu arada kendi sitesinde whey Pro çıkardılar. Whey Pro - Protein Tozu - 2400gr - 80 Servis - Kurabiye Aromalı
Fiyatına göre bu da çok iyi.

Evet hocam yanında pre workout + shaker veriliyor hatta. Ama ben çok pre workout kullanmayı tercih eden biri değilim çok fazla para vermek de istemiyorum böyle şeylere. Bir de hocam gaz sorunu, sindirim sorunu falan yaptı mı sizde?

Yeni konular

Geri
Yukarı