Bionluk'ta çalışmak mantıklı mı?

americium

Decapat
Daha fazla  

Merhaba. Bionluk aylık ücreti 40 TL. Bu parayı verip çalışırsam sizce kar edebillir miyim?

Bir başka sorum ise vergi ödemem gerekiyor mu?

Logo, afiş, davetiye, banner, intro vb. şeyler yapmayı planlıyorum.

Değil. Piyasayı çöp eden freelancer topluluğu.

Merhaba. Bionluk aylık ücreti 40 TL. Bu parayı verip çalışırsam sizce kar edebillir miyim?
Benim zamanımda sadece 20 TL ödeyerek freelancer hesabı açılabiliyordu. Kar etmen çok zor. Çok iyi olman lazım.

Bir başka sorum ise vergi ödemem gerekiyor mu?
Tabii ki. Türkiye'de nefes almanın bile vergisi var.

Bionluk yerine Fiverr gibi global freelancer siteleri senin için daha iyi olacaktır.

Ben olsam Fiverr'da çalışırım. Çünkü ücret Euro/Dolar olduğu için TL'ye çevirdiğinde yüksek olan ücretler onlarda düşük oluyor ve beklentiye az olur.

Eğe ben profesyonelim dersen yine daha fazla kazanırsın.

Benim zamanımda sadece 20 TL ödeyerek freelancer hesabı açılabiliyordu. Kar etmen çok zor. Çok iyi olman lazım.

Bionluk yerine Fiverr gibi global freelancer siteleri senin için daha iyi olacaktır.
Vergiyi nasıl ve nereden ödeyeceğim?

Harbiden, ne ara aylık sistemle 40 lira olmuş?
Kendi yorumumu katacak olursam;

Bionluk'ta alıcılar genelde 50 liralık logoları aldığı için işini iyi yapan kişiler satış yapamıyor.

Hocam ücreti aylık 40 TL değil tek seferlik 40 TL. Bu yüzden bence para kazanırsınız ama ne kadar kazanırsınız onu bilemem.
1654195817503.png

Geri
Yukarı