BioNTech 2. doz aşı sonrası sürekli yorgunluk

ResourN~

Decipat
Katılım
10 Şubat 2020
Mesajlar
1.024
Çözümler
3
Doktora gidip baktırın hocam. İlk/ikinci gün sizin gibi halsiz hisseden çok kişi gördüm fakat sizin uzun süre geçmiş, bir şeyler anormal gibi.
 

ilkerowic

Centipat
Katılım
29 Şubat 2020
Mesajlar
918
Makaleler
1
Çözümler
5
Yer
Ankara
Perşembe öğlen ilk dozunu oldum bende. Kol ağrısı dışında bir sorunum olmadı ancak bu sıralar dediğiniz gibi halsizlik, hevessizlik gibi etkiler bende de görülüyor hocam :/
 
KS
KS
K

Knncmn

Femtopat
Katılım
5 Nisan 2021
Mesajlar
41
Çevremde aşı olan kişilerde de bu durumun olduğunu gördüm, şuan vitamin hapı aldım arkadaşlar sonucunu size bildiririm.
Vitamin hapı biraz iyi geldi, ama aşırı bir değişim olmadı.
 
Son düzenleme:

GTX660M

Kilopat
Katılım
8 Temmuz 2016
Mesajlar
3.092
Makaleler
3
Çözümler
5
Yüksek ihtimal korona kaynaklıdır. Uzatılmış covid deniliyor bu duruma. Korona öyle bir virüs ki bir kaparsanız bir daha vücuttan gitmez. Siz düştükçe o tekrar tekrar ortaya çıkacaktır. Gelecekte daha fazla bilgi ve deneyim bunu gösterecek. Size tek tavsiyem virüsü kapmayın.
 
Yukarı