BioNTech vurulurken neden sözleşme imzalanıyor?

Gov.uk’tan baktım, bugün 81 olmuş. Zaten attığım veri güncellenmemiş haliydi. Yine 90 değil. Bazı insanları anlamak güç. Söyledikleri tartışılır olsa da ağızlarından saçmalık ve kin püskürüyor. :)

@system32exec

Aynen Google'ın ülkelerden tek tek toplayıp veri tabanına işlediği veriler yanlış, senin evde oturup bilgisayar başında rastgele yazdığın veriler doğru 😀 Virüsü Bill Gates'in çıkarttığını zanneden kişiler gelip bize sorgulama sıfır diyor.
Google kimin önce sen onu bi araştır. Sana verileni değil verilmeyene bakacaksın. Evde oturduğumu bilmen için öncelikle beni tanıman lazım. İlk başta şu ÖN YARGILANIZDAN kurtulun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İngiltere de insanların %90'ı aşılandı ama vakalar patladı buna ne diyeceksin? üstelik full doz aşılarını oldular eksiksiz. Aynı şekilde İsrail de %80 85 aşılanmıştı onlarda da vakalar üst seviyeye çıktı. Bunlar nedense hiç konuşulup, tartışılmıyor. Varsa yoksa aşıyı ol geç faydalı deniliyor. Diğer tarafları GRAM konuşulup tartışma yok.
Önce öyle bir teknoloji yok dedin sonra vaka sayıları diyorsun. Şimdi aşılara geldin anlamadım ki ben seni? Vakalar patladı diye bir şey yok oralarda. Normal ama kontrolü yaşama devam ediyorlar, hangi kaynaktan alıyorsun bilgileri bilmiyorum ama hiç iyi yolda değilsin. Neyse mesajlarını okuyunca da çok da açıklama yapmaya gerek duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı