BioNTech vurulurken neden sözleşme imzalanıyor?

deleted

Kilopat
Katılım
28 Kasım 2014
Mesajlar
3.302
Çözümler
53
Gov.uk’tan baktım, bugün 81 olmuş. Zaten attığım veri güncellenmemiş haliydi. Yine 90 değil. Bazı insanları anlamak güç. Söyledikleri tartışılır olsa da ağızlarından saçmalık ve kin püskürüyor. :)
 

desparecido54

Decapat
Katılım
6 Eylül 2019
Mesajlar
860
@desparecido54

Aynen Google'ın ülkelerden tek tek toplayıp veri tabanına işlediği veriler yanlış, senin evde oturup bilgisayar başında rastgele yazdığın veriler doğru 😀 Virüsü Bill Gates'in çıkarttığını zanneden kişiler gelip bize sorgulama sıfır diyor.
Google kimin önce sen onu bi araştır. Sana verileni değil verilmeyene bakacaksın. Evde oturduğumu bilmen için öncelikle beni tanıman lazım. İlk başta şu ÖN YARGILANIZDAN kurtulun.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Ecmel

Decipat
Katılım
26 Aralık 2020
Mesajlar
3.596
Makaleler
3
Çözümler
31
İngiltere de insanların %90'ı aşılandı ama vakalar patladı buna ne diyeceksin? üstelik full doz aşılarını oldular eksiksiz. Aynı şekilde İsrail de %80 85 aşılanmıştı onlarda da vakalar üst seviyeye çıktı. Bunlar nedense hiç konuşulup, tartışılmıyor. Varsa yoksa aşıyı ol geç faydalı deniliyor. Diğer tarafları GRAM konuşulup tartışma yok.
Önce öyle bir teknoloji yok dedin sonra vaka sayıları diyorsun. Şimdi aşılara geldin anlamadım ki ben seni? Vakalar patladı diye bir şey yok oralarda. Normal ama kontrolü yaşama devam ediyorlar, hangi kaynaktan alıyorsun bilgileri bilmiyorum ama hiç iyi yolda değilsin. Neyse mesajlarını okuyunca da çok da açıklama yapmaya gerek duymadım.
 
Yukarı