BIOS ayarını değiştirdikten sonra PC açılmıyor

Evonytr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyleri yaptıktan sonra PC açılmıyor BIOS pilini çıkardım yine düzelmedi anakartım B450M yardımcı olun.

Geçmiş olsun. Başka bir ekran kartı varsa takın, düzelir. Gigabyte anakartlarda Secure Boot açıp CSM kapatınca anakart soft brick oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Başka bir ekran kartı varsa takın, düzelir. Gigabyte anakartlarda Secure Boot açıp CSM kapatınca anakart soft brick oluyor.
Hocam Gigabyte ile bu konuda iletişime geçtiniz mi? Sırf bu yüzden Windows 11 kurulabilse bile çeşitli uygulamalar Secure Boot izni istediği için verimli veya hiç çalışmıyor. Örnek vermek gerekirse Valorant oynamak için Windows 11 kurulu ise Secure Boot gerekiyor ve bu noktada Gigabyte anakart kullanıcıları 1 seneye yakındır Windows 10'a mahkum edilmiş durumda.

Merhaba problemi çözdünüz mi acaba şuan aynı problemi yaşıyorum
Hocam garantiye gönderdim pinler değişti 30 dolar gibi ücret çıktı değiştirdikleri için sende öyle bi durum yoksa sadece kargo ücreti çıkar mecbur garantiye verecen

Merhaba problemi çözdünüz mi acaba şuan aynı problemi yaşıyorum
Hocam garantiye gönderdim pinler değişti 30 dolar gibi ücret çıktı değiştirdikleri için sende öyle bi durum yoksa sadece kargo ücreti çıkar mecbur garantiye verecen

Yeni konular

Geri
Yukarı