BIOS ekranına giremiyorum

nil.terazi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. MSI B450 Gaming Plus anakart Ryzen 2600 işlemci MSI GTX 1060 6 GB sistem var. BIOS'a girmek için delete tuşuna basıyorum ama siyah ekranda kalıyor. Reset atıyorum PC açılıyor. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye kombinasyonundan falan eminsen, HDD/SSD'de sorun olabilir. Eski laptopumda aynı sorun olmuştu hatta mavi ekran da veriyordu ekstra olarak ve HDD yerine yeni SSD taktım ve düzeldi.

Merhaba. MSI B450 Gaming Plus anakart Ryzen 2600 işlemci MSI GTX 1060 6 GB sistem var. BIOS'a girmek için delete tuşuna basıyorum ama siyah ekranda kalıyor. Reset atıyorum PC açılıyor. Sorun ne olabilir?
İkinci bi ekran kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız onun fişini çekip tekrar başlatıp, deneyin.

DP kablosunun BİOS'a giriş sorunu yaşattığını ilk kez sizden duydum sevgili arkadaşlarım. AMD sistemlerinde olan bir sorun mu yoksa?

Bu arada sorunun çözümüne gelirsek, MSİ Center yazılımını indir BİOS'a tek tuşla girilen programı çalıştır açılışta BİOS'tasın.

Yani umarım

DisplayPor kablo takılı

Sorunu kaynağı bu. MSI anakartlarda maalesef bu sorun var DP kablo ile BIOS da görüntü vermiyor. HDMI ile bağlayın görüntü alırsınız.

DP kablosunun BIOS'a giriş sorunu yaşattığını ilk kez sizden duydum sevgili arkadaşlarım. AMD sistemlerinde olan bir sorun mu yoksa?
MSI anakartlarda olan bir sorun.

DP kablosunun BIOS'a giriş sorunu yaşattığını ilk kez sizden duydum sevgili arkadaşlarım. AMD sistemlerinde olan bir sorun mu yoksa?

Bu arada sorunun çözümüne gelirsek, MSI Center yazılımını indir BIOS'a tek tuşla girilen programı çalıştır açılışta BIOS'tasın.

Yani umarım.

MSI anakartlarda olan bir sorun.

DisplayPort kablo takılı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözümü de videoda mevcut.(5.31)

Geri
Yukarı