BIOS ekranından çıkılmıyor

Esmerke

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bir arkadaşım bilgisayarı açarken MSI marka dizüstü bilgisayarından bu hatayı aldığını öğrendim. Ne yaptıysa çıkamadı.
Açıkçası sorunu da tam anlamadık. Yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyoruz bilgilendirebilirlerse bizi sorunu çözelim.

WhatsApp Image 2021-04-19 at 22.10.27.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bir arkadaşım bilgisayarı açarken MSI marka dizüstü bilgisayarından bu hatayı aldığını öğrendim. Ne yaptıysa çıkamadı.
Açıkçası sorunu da tam anlamadık. Yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyoruz bilgilendirebilirlerse bizi sorunu çözelim.

Eki Görüntüle 982716

Bu BIOS ekranı değil hocam. Disk bulunamadı. Diski takın veya Boot medyası takın diyor. Yani harddiski takın ve çıkarın BIOS'dan ilk sıraya alın. Düzelmezse hard disk bozuktur.

Eki Görüntüle 982716

Bir format USB'si takmayı deneyin eğer açılırsa HDD veya SSD bozuktur.

Geri
Yukarı