BIOS ErP Ready açınca ekran kartı çalışmıyor

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Bilgisayarım kapalıyken USB portlarının çalışmasını istemiyorum, (Wireless kulaklığımın alıcısı açık kalıyor, Mouse'un ışıkları yanıyor.). BIOS'dan ErP ready seçeneğini aktifleştirdim fakat aktifleştirdikten sonra ekran kartım çalışmamaya başladı. Bilgisayarı açıyorum ekran kartım çalışmıyor sisteme görüntü gelmiyor fakat ErP'yi kapattığım zaman direk çalışıyor ekran kartım çok defalarca denedim ve ErP'den kaynaklı olduğunu anladım. ErP ready açıkken neden ekran kartım çalışmıyor olabilir? Sisteme görüntü vermiyor. USB portlarının çalışmaması için BIOS haricinde başka bir yolu yok mudur? Aygıt yöneticisinden de denedim olmadı güç seçeneklerinden de yaptım yine olmadı.

Yok kardeşim ya ne gıcık bir olay ._.
bende klavye ışığı mouse açık kalmıyor ama güç vermesini istemedim o yüzden erp denedim eğer tek sorunun ışıklarsa onun için denetim masasından güç seçenekleri oradan soldan güç düğmesinin yapacaklarını seçin oradan kapatma ayarları var aşşada onun altında hızlı başlatma var onu kapa aktif değilse ayar üstteki güvenlik simgesinde Şu anda kullanılmayan ayarları değiştir ibaresi var ona tıkla açılır

Geri
Yukarı