BIOS güncelledikten sonra fan sesi arttı

halil yurtsever

Decapat
BIOS güncelledikten sonra fan sesi arttı. Bunun BIOS'ta bir ayarı var mıdır? Eski fan ayarlarını hatırlıyorum. 1700-1800'lerdeydi. Anakart Asus CM6330_CM6630_CM6730_CM6830. BIOS 4101.

BIOS güncellemelerinde BIOS ayarları sıfırlanır. BIOS'tan tekrar ayarını yapmanız gerekir.
Ayrıca belirttiğiniz anakart modeli değil, kullanılan PCB'nin seri numarası diyebileceğimiz bir koddur.

BIOS'tan fanların kaç hızında çalıştığını görebiliyorum ama hızını ayarlayamıyorum. ayrıca AI Tweaker kısmı da yok. BIOS en güncel sürümü yükleyemiyorum.
BIOS güncellemelerinde BIOS ayarları sıfırlanır. BIOS'tan tekrar ayarını yapmanız gerekir.
Ayrıca belirttiğiniz anakart modeli değil, kullanılan PCB'nin seri numarası diyebileceğimiz bir koddur.
BIOS'tan fanların kaç hızında çalıştığını görebiliyorum ama hızını ayarlayamıyorum. ayrıca AI Tweaker kısmı da yok. BIOS en güncel sürümü yükleyemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı