BIOS güncelledikten sonra performans düşüşü

asdew

Decapat
Daha fazla  
BIOS güncellemesi sonrası oyunlarda performans düşüşü oldu CS de 300 400 arası alırken 180 200 falan oldu eski BIOS sürümünü nasıl yükleyebilirim veya versiyonunu nereden öğrenebilirim başka bir yöntem var mı?

Dönüş bekliyorum hoca. Korkmayın bir zararı yok olması gereken onu açmak. :)

Bu arada ben laptop kullanıyorum aynı şeyi mi yapmam gerek ısınma falan olur mu artırınca. Bir yerde XMP desteği olup olmadığını anlamak Çin buradan jdec yazan yerinde XMP yazıp yazmadığına bakabilirsiniz diyordu burada yazmıyor. Ben BIOS ekranında desteklemiyorsa XMP açamam zaten değil mi desteklemediği halde açarsam sıkıntı olur herhalde destekleyip detsklemediğ anlayamadım.

1656502635942.png

Bu arada ben laptop kullanıyorum aynı şeyi mi yapmam gerek ısınma falan olur mu artırınca. Bir yerde XMP desteği olup olmadığını anlamak Çin buradan jdec yazan yerinde XMP yazıp yazmadığına bakabilirsiniz diyordu burada yazmıyor. Ben BIOS ekranında desteklemiyorsa XMP açamam zaten değil mi desteklemediği halde açarsam sıkıntı olur herhalde destekleyip detsklemediğ anlayamadım.

1656502635942.png

Laptopta XMP olmuyormuş ki o zaman ben bu BIOS güncellemsini eskisine nasıl çeviricem teknik servise versem Lenovo da halledilir mi?

Son düzenleme:
Başından beri konuyu okuyorum, rbd bir şey biliyordur diye dokunmadım ama gerçekten hangi Laptop'da XMP ayarı var?

Cihaz'ın BIOS'u hakkında bilgim yok, lakin sekmelerin fotoğrafını çekip atmanız mümkün mü?

Başından beri konuyu okuyorum, rbd bir şey biliyordur diye dokunmadım ama gerçekten hangi Laptop'da XMP ayarı var?

Cihaz'ın BIOS'u hakkında bilgim yok, lakin sekmelerin fotoğrafını çekip atmanız mümkün mü?
Araya girip müdahale etseydiniz hocam. Ben bildiğim kadarıyla yardımcı olmak için efor harcadım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı