Çözüldü BIOS güncelleme sonrası bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YavuzQ

Femtopat
Dün Vatan'dan hazır kasa sistem aldım, bugünde geldim bilgisayarı açtım sıkıntı yok. BIOS'a girdim BIOS 2018 versiyondaydı, bende BIOS'u güncelledim. Güncelleme gayet iyi gitti Technopat'ın videosundaki gibi yaptım güncelleme bitti sonra bilgisayar açılmadı. Bilgisayarın güç tuşuna basıyorum kasanın LED'leri yarım saniye açılıyor sonra bilgisayar kapanıyor bu benden kaynaklı bir şey mi? Ne olur yardımcı olun maddi durumum öyle çok iyi değil bilgisayara bir şey olduysa tekrar alamam :(
Anakartım MSI H310'a Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yanlış BIOS yüklemeniz lazım ya da kesinti olması lazım siz doğru BIOS'u yüklediğinize göre kesinti ya da elektriksel sorun olmuş olmalı eğer garantisi devam eden bilgisayar ise servise götürmelisiniz onlar kolayca yükleyip geri verirler, ayrıca akım korumalı priz takmanızı tavsiye ederim.

Ya yanlış BIOS yüklemeniz lazım ya da kesinti olması lazım siz doğru BIOS'u yüklediğinize göre kesinti ya da elektriksel sorun olmuş olmalı eğer garantisi devam eden bilgisayar ise servise götürmelisiniz onlar kolayca yükleyip geri verirler, ayrıca akım korumalı priz takmanızı tavsiye ederim.
Her türlü prize taktım çalışmadı alalı 1 gün oldu umarım kullanıcı hatası falan demez vatan çünkü doğru bios u da kurdum
Şu an Biosa giriş yapabiliyor musunuz ?
Maalesef :(

Maalesef kullanıcı hatası derler senin şöyle demen lazım "ben açtığımda bilgisayar açılmadı".
Ama çok saçma bana güncel anakart yazılımı yüklenmemiş sorun onlarda olmuyor mu vatanı aradım şimdi adam bana pcyi getirin eski tip işlemci ile girmeye çalışıcağız olmaz ise anakart yanmıştır dedi yanma imkanı var mı ki güncellenme yükledim sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı