Çözüldü BIOS güncelleme sonrası klavye sürücü hatası kod 39

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Herkese merhabalar.
Dün akşam biosu güncelledim. Ve sonra bilgisayar açıkken dizi izliyordum. Aynı anda vmware kuruluyordu. Birden bilgisayar mavi ekran verdi ve açtığımda klavyeyi kullanamaz olmuştum.
Yardım edin ne yapacağım?

Ps/2 girişli a4tech standart klavye ve aygıt yöneticisinde driver bulamadı diyor.
Bilgisayar windows 10
Bios pilini çıkardım bekledim taktım falan
İnternetteki her çözüm yolunu denedim.
Klavyenin numlock ışığı yanıyor ve bios ta falan çalışıyor.
Yardım ediniz..
Tesekkur ederim

Anakart
P8H61-M-LX3 -PLUS-R2-ASUS
Bios sürümünü 1105 e düşürdüm halen aynı

Aynı olay 2 hafta önce benim de başıma geldi. 11 farklı USB girişinde denedim olmadı. Portlarda bir sorun var diye düşündüm ama klavye hariç denediğim her şey çalışıyordu. Defalarca sürücüyü ve aygıtı kaldırmama rağmen bir şey değişmiyordu. En son ayarlardan girip aygıtı kaldırdım ve nasıl olduysa klavyem çalıştı. Sen de ordan denemeye çalış belki olur.

Aynı olay 2 hafta önce benim de başıma geldi. 11 farklı USB girişinde denedim olmadı. Portlarda bir sorun var diye düşündüm ama klavye hariç denediğim her şey çalışıyordu. Defalarca sürücüyü ve aygıtı kaldırmama rağmen bir şey değişmiyordu. En son ayarlardan girip aygıtı kaldırdım ve nasıl olduysa klavyem çalıştı. Sen de ordan denemeye çalış belki olur.

Onu da denedim. Fakat en son çare windows 10 uefi kurdum sıfırladım sistemi şimdi takır takır. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı