Çözüldü BIOS güncellemesi sırasında sistem yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ischegefer88

Yoctopat
Daha fazla  
Küçük bir sorunla karşılaştım ve aklıma ilk size danışmak geldi.
Bilgisayarımın yeni BIOS Update'i gelmiş indirdim flash belleğimi yeniden biçimlendirdim ve temiz flashın içine Update dosyasını attım. BIOS menüye girdikten sonra ise Mflash'e tıkladım. Önüme bilgisayarı tekrar başlatacağını belirten bir seçenek geldi "evet" kısmını tıkladıktan sonra ise bir daha ekran falan gelmedi. Yaklaşık 15 dakika kadar bekledim. Ekran gelmeyince ne yaptım çabaladım sonunda tekrar Windows ekranına gelebildim. Şu anda size yazıyorum. Ne yapmam gerekir? Ne olmuş olabilir? Bilgisayarımın BIOS Update'ini yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne yapmam lazım? Anlatırsanız sevinirim.

-Şu an elimde bulunan BIOS menüsü bu belki yardımcı olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    133,7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Sürüme nereden bakıyorsun? BIOS menüsü üzerinde BIOS sürümünüzü yazan ana ekran olmalı oranın ekran görüntüsünü atar mısın? System status kısmında olabilir. Orada yazmıyorsa Windows açıldıktan sonra(açılıyorsa) arama yerine "sistem bilgisi" yazarak açılan sayfanın ekran görüntüsünü at. Bir de hangi siteden hangi sürümü flash belleğe yazdırdınız bunu belirtin. Link atın.

Lütfen hangi siteden hangi BIOS sürümünü indirdiğinin linkini at.
Bir de BIOS menüsü üzerinden BIOS sürümüne bak.

Lütfen hangi siteden hangi BIOS sürümünü indirdiğinin linkini at.
Bir de BIOS menüsü üzerinden BIOS sürümüne bak.

Şimdi bir çözüm buldum MSI Live Update uygulamasından otomatik olarak Update edebiliyormuşum BIOS'umu güncelledim. Seni yorduğum için üzgünüm yardımların ve vakit ayırdığın için teşekkürler.

Geri
Yukarı