BIOS güncellemesi sonrası oyunlarda FPS düşüşü

asdew

Decapat
Daha fazla  
Ben birkaç gün önce BIOS güncellemesi yaptım yani güncelleme sonrası kendisi oldu ve FPS olarak oyunda performans düşüklüğü oldu (CS:GO'da denedim). Lenovo müşteri hizmetlerine yazdım, Windows sıfırlamayı deneyebilirsiniz dedi. Bunu yapmalı mıyım, bir şey düzelir mi? Laptop kullanıyorum özellikler RTX2060, i710750H, 16 GB RAM, 1TB HDD, 500SSD bu BIOS güncellemesi geri de alınmıyor galiba güncelleme ile performans düştü.

Bu arada Windows 10 kullannıyorum şu anda bu BIOS W11'e göre olabilir mi? O 11'e geçmem falan mı lazım daha önce bir moderatör Windows sıfırlamayı deneyebilirsiniz dedi veya BIOS ayarlarını sıfırlamayı deneyin dedi ama nereden sıfırlayacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios güncelleme performansa direk etki etmez ama güncelleme sonrası default ayarlara dönmüş olabilir.( Ram CPU frekansları) oda performansı etkiler. Windows 11 le ilgili olduğunu düşünmüyorum.

RAM frekans ayarı gibi ayarlar müşterilerin deneyimleri üzerine yeni güncellemlerde ona göre revize edilir. Eğer bilgisayarın MSI ise gelişmiş BIOS a girerek sorunu halledebiirsin.

RAM frekans ayarı gibi ayarlar müşterilerin deneyimleri üzerine yeni güncellemlerde ona göre revize edilir. Eğer bilgisayarın MSI ise gelişmiş BIOS a girerek sorunu halledebiirsin.
bilgisayar lenovo legion

Bios güncelleme performansa direk etki etmez ama güncelleme sonrası default ayarlara dönmüş olabilir.( Ram CPU frekansları) oda performansı etkiler. Windows 11 le ilgili olduğunu düşünmüyorum.
bunu nasıl düzeltebilirim pek,

Yeni konular

Geri
Yukarı