BIOS sıfırladıktan sonra internet bağlantısı gitti

RooiValk

Centipat
Daha fazla  
RAM
2
SSD veya HDD modeli
120gb
Farem USB çalışmıyordu USB aygıtı tanınmıyor hatası, daha sonra internetten bir araştırma yaptım BIOS'u sifirlayin dedi sifirladim ve sonra her şey gitti. ne ses var ne güç seçeneklerine erisebiliyorum ne internet var yardım bekliyorum.
Ayrıca mouse USB aygıt tanınmadı hatama da çözüm önerinizi bekliyorum.
Klavye taktigimda calisiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220516_163251_024.jpg
    IMG_20220516_163251_024.jpg
    204,7 KB · Görüntüleme: 30
Farem USB çalışmıyordu USB aygıtı tanınmıyor hatası, daha sonra internetten bir araştırma yaptım BIOS'u sifirlayin dedi sifirladim ve sonra her şey gitti. Ne ses var ne güç seçeneklerine erisebiliyorum ne internet var yardım bekliyorum.

Geri yükleme yapmayı dene olmadı format önemli şeylerni alırsın zaten.

Farem USB çalışmıyordu USB aygıtı tanınmıyor hatası, daha sonra internetten bir araştırma yaptım BIOS'u sifirlayin dedi sifirladim ve sonra her şey gitti. Ne ses var ne güç seçeneklerine erisebiliyorum ne internet var yardım bekliyorum.

Benim eski bilgisayarımda da olmuştu telefona internet driverini attım USB kabloyla PC'ye aktardım ve driveri kurdum çözülmüştü belki sende de olur dene.

Benim eski bilgisayarımda da olmuştu telefona internet driverini attım USB kabloyla PC'ye aktardım ve driveri kurdum çözülmüştü belki sende de olur dene.

Windows 7 8.1 kulandım zamanlarda çok yapmıştım ama Windows 10 kullanıyorum artık hiç yaşamadım öyle sorun.

Geri
Yukarı