Çözüldü BIOS SSD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ziraelxd

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Elimde 3 adet anakart var hepsini default ayarlara getirip denedim. 2 adet SSD var elimde. Samsung EVO 860 ve Kingston A400. ASUS B450 Plus Gaming ve MSI B450A Pro Max anakartlarımda SSD'leri BIOS'da göremiyorum. Arızalı olduğunu düşündüm ama SSD'lerin ikisi de ASUS B460 Plus anakartımda gözüküyor. Windows kurma ekranında SSD'leri biçimlendirip denedim bu anakartta ama yine görmedi sorun ne olabilir?

Çözüm
Sorun güç kaynağındanmış farklı güç kaynağıyla denedim düzeldi teşekkürler cevaplar için.
Elimde 3 adet anakart var hepsini default ayarlara getirip denedim. 2 adet SSD var elimde. Samsung EVO 860 ve Kingston A400. ASUS B450 Plus Gaming ve MSI B450A Pro Max anakartlarımda SSD'leri BIOS'da göremiyorum. Arızalı olduğunu düşündüm ama SSD'lerin ikisi de ASUS B460 Plus anakartımda gözüküyor. Windows kurma ekranında SSD'leri biçimlendirip denedim bu anakartta ama yine görmedi sorun ne olabilir?

Okumadığı sisteme hard disk takılı ise eğer onu çıkarıp öyle deneyin, bende böyle bir sorun olmuştu bir daha laptop un arkasını açıp hard diski sökmüştüm ancak öyle M.2 SSD'ye kurabilmiştim.

Geri
Yukarı