Çözüldü BIOS ve aygıt yöneticisinde görünüp disk yönetiminde görülmeyen disk

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eae35

Centipat
Konunun net bir çözümünü bulamadığım için ben sormak istedim. SSD ve harddisk kombinasyonu ile bilgisayarımı kurdum. Bir sorun yoktu fakat bilgisizlikten Windows'un kurulduğu diski (D) yapmak istedim. Başarısız oldum sonucunda sürücü isimlerini yollarını değiştirdim. Şu anda komple disk yok. BIOS ve aygıt yöneticisinde gözüküyor. Güncel durumda fakat. Sadece SSD'yi görebiliyorum disk yönetiminde. Harddiski eski yuvasına taktığımda da yine aynı sorun devam ediyor. Nasıl çözebilirim?
Dostlar BIOS'da. Aygıt yöneticisinde gözüküyordu diskim. Fakat geri kalan yerlerde mevcut değildi. Harddisk Low level format programı ile diskimi bulup uzuunca formatladım diski. Yeniden çalıştırıp disk yöneticisine girdiğimde diski yeniden başlatıp. Ayrıştırdım ve sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı