Çözüldü BIOS'a girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Heraclain

Decapat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Forum içersindeki tüm çözümleri denememe rağmen BIOS'a geçemiyorum.

Çözüm
Siz boşuna şeyler deniyorsunuz çünkü. Cmos reset yapıp BIOS'a girin. Fast boot da bir daha açmayın.
Sadece BIOS mu girilmiyor? Post ekranı var mı? Windows açılıyor mu? Klavye faklı tuşlar çalışıyor mu? Del, ESC, F2, F10, F12 denendi mi, hangi menüler geliyor? Fast Boot açık mı? CMOS reset denendi mi? BIOS pili çıkarıldı mı?
Her şeyi denedim demişsin, bunlardan hepsini denedin yani? Konu açıyorsunuz doğru düzgün açın.

Sadece BIOS mu girilmiyor? Post ekranı var mı? Windows açılıyor mu? Klavye faklı tuşlar çalışıyor mu? Del, ESC, F2, F10, F12 denendi mi, hangi menüler geliyor? Fast Boot açık mı? CMOS reset denendi mi? BIOS pili çıkarıldı mı?
Her şeyi denedim demişsin, bunlardan hepsini denedin yani? Konu açıyorsunuz doğru düzgün açın.

Hocam ben bunların hepsini denedim ASUS B550-F GAMING Wi-Fi anakartım var bilgisayarı açtığımda BIOS ekranı (ASUS yazısı) gelmeden direkt Windows'a giriyor. Shift ve yeniden başlat yapıp UEFI'ye girmeye çalıştığımda Windows açılıyor. Var mı çözüm? BIOS flashback de denedim. Sadece farklı monitörde BIOS ekranı geliyor ama o monitörde eski monitörüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı